Streľba v americkom supermarkete! Desiatky policajtov a vrtuľníky (Video)

Desiatky policajtov zasahujú u supermarkete v meste Boulder v americkom Colorade. Podľa prvotných informácií sa na mieste ozvala streľba, nie je jasné, či sa niekto zranil. Televízia ABC informovala, že dvaja strážnici odviedli zakrvaveného muža v putách.

„Aktívne strelec v (supermarkete) King Soopers v ulici Table Mesa. Oblasti sa vyhnite, „vyzvala polícia na Twitteri. Nie je úplne jasné, čo sa stalo, ani či bol niekto zranený. Jedného polonahého muža, ktorý krvácal na nohe, ale podľa amerických médií odviedli dvaja policajti.

Podľa zdroja blízkeho polícii, ktorý citovala ABC, policajti pôvodne vyrážali na parkovisko pred obchodom, kde sa malo strieľať. Útočník mal následne obrátiť zbraň proti nim.

Na mieste zasahujú desiatky policajtov vrátane zásahového tímu a najmenej tri vrtuľníky. Pri supermarkete stojí tiež niekoľko sanitiek.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353