Politika

Štefancovi z KDH vadí, že Uhrík kritizuje europoslanca, ktorý nosí ženské šaty a podpätky

Milan Uhrík skritizoval belgického transsexuálneho eurposlanca, ktorý sa cíti ako žena a po parlamente sa premáva v ženských šatách.

Po jeho statuse sa do neho okamžite pustili neoliberáli a na počudovanie aj slovenský europoslanec za KDH Ivan Štefanec. Ten spolu s Nicholsonovou chce podať na Uhríka disciplinárne konanie.

Je zaujímavé, že práve Štefanec, ktorý má hájiť kresťanské hodnoty, obraňuje LGBTI komunitu a osobu, ktorá je transsexuálom.

V relácii O 5 Minút 12, povedal, že mu vadia Uhríkove vyjadrenia na tohto transsexuála. Milan Uhrík sa však odmieta ospravedlniť, pretože podla neho povedal len pravdu.

Milan Uhrík z ĽSNS napísal tento status, za ktorý ho chcú potrestať:

„Nech sa páči, predstavujem „poslankyňu“ Európskeho parlamentu Petru De Sutter. Je to 56-ročný belgický chlap, transvestita, ktorý chodí po Európskom parlamente na štekloch, v sukni a silónkach. Proste normálna vec, akoby sa v hlave vôbec nechumelilo. A teraz si predstavte, že toto čudo rozhoduje aj o budúcnosti Slovenska, európskych rodín, európskej civilizácie a kultúry. Naozaj úžasne „pokrokové“, nemyslíte? Ale on je akože ten normálny a Uhrík je ten, kto je označovaný za „extrémistu““

Celú reláciu si môžete pozrieť tu:

8 Replies to “Štefancovi z KDH vadí, že Uhrík kritizuje europoslanca, ktorý nosí ženské šaty a podpätky

  1. Ja som zvedavý a to je otázka Štefanca a na tú s tým bicyklom na nose či bude extrémista každý gynekológ ktorý prepnutému Europoslankyni odmietne vyšetriť vagínu a maternicu či urobiť tehotenské testy. Príde o lekársku licenciu?????

  2. Ja volím lsns odkedy vznikla a nemienim ti meniť. Videla som ten rozhovor na RTVS,mám mimoriadne rada Uhrika a ten kadehak čo ani neviem ako sa volá ,by sa mal hanbiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *