Štefancovi z KDH vadí, že Uhrík kritizuje europoslanca, ktorý nosí ženské šaty a podpätky - MAGAZÍN 1
Slovensko

Štefancovi z KDH vadí, že Uhrík kritizuje europoslanca, ktorý nosí ženské šaty a podpätky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Uhrík skritizoval belgického transsexuálneho eurposlanca, ktorý sa cíti ako žena a po parlamente sa premáva v ženských šatách.

Po jeho statuse sa do neho okamžite pustili neoliberáli a na počudovanie aj slovenský europoslanec za KDH Ivan Štefanec. Ten spolu s Nicholsonovou chce podať na Uhríka disciplinárne konanie.

Je zaujímavé, že práve Štefanec, ktorý má hájiť kresťanské hodnoty, obraňuje LGBTI komunitu a osobu, ktorá je transsexuálom.

V relácii O 5 Minút 12, povedal, že mu vadia Uhríkove vyjadrenia na tohto transsexuála. Milan Uhrík sa však odmieta ospravedlniť, pretože podla neho povedal len pravdu.

Milan Uhrík z ĽSNS napísal tento status, za ktorý ho chcú potrestať:

„Nech sa páči, predstavujem „poslankyňu“ Európskeho parlamentu Petru De Sutter. Je to 56-ročný belgický chlap, transvestita, ktorý chodí po Európskom parlamente na štekloch, v sukni a silónkach. Proste normálna vec, akoby sa v hlave vôbec nechumelilo. A teraz si predstavte, že toto čudo rozhoduje aj o budúcnosti Slovenska, európskych rodín, európskej civilizácie a kultúry. Naozaj úžasne „pokrokové“, nemyslíte? Ale on je akože ten normálny a Uhrík je ten, kto je označovaný za „extrémistu““

Celú reláciu si môžete pozrieť tu:

https://www.youtube.com/watch?v=95idJ7SR72Y

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *