Zo sveta

Stavbári, ktorí pracovali na Notre – Dame: „Nezvárali sme, ale stavali lešenie a hodinu pred požiarom sme boli doma“

Stavebná firma, ktorá pracovala na katedrále Notre – Dame v Paríži, vylučuje akúkoľvek zodpovednosť za nešťastie a v deň, kedy vznikol požiar sa pracovalo na stavbe lešenia.

Hovorca stavebnej firmy ďalej uvádza pre agentúru DPA, že stavebníci v deň požiaru stavali lešenie, nezváralo sa a ani sa nevyužívali iné úpravy, kde sa používa tepelná úprava.

Ďalším zaujímavým faktom je, že posledný robotník opustil katedrálu v čase 17:50 hod a teda hodinu pred požiarom. To znamená, že požiar muselo spôsobiť niečo, alebo niekto, kto prišiel na Notre Dame, až hodinu po odchode posledných zamestnancov firmy.

zdroj: čas.sk

3 Replies to “Stavbári, ktorí pracovali na Notre – Dame: „Nezvárali sme, ale stavali lešenie a hodinu pred požiarom sme boli doma“

  1. Myslím si, že to urobila Macronova vláda, aby zastavila Žlté vesty,s ktorými si už nedokáže poradiť. Nikto sa nezranil, nikoho to nezabilo. Majú dôvod na odpútavanie pozornosti hlavne v čase Veľkonočných sviatkov. A už dostali miliardu na obnovu, tak zabili jednou ranou tri muchy . Prvá, že to maskujú ako náhodu namiesto podpálenia, druhá, už majú peniaze na obnovu a tretiu – možno na chvíľu zbrzdia protesty proti vláde.

    1. Spolu to rozlustime.
      Suhlasim ze Macron si z tejto tragedie vyzmyka vyhodu, ale myslim si ze zapalku hodili Moslemi. Macron **musel** vediet, ze sa oni na to chystaju, a on ich nechal. Nezabranil tomu. Vyuzil ich.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *