Starosta sa rozhodol liečiť ľudí Ivermektínom a hlási fantastické výsledky: „zdravých netestujeme, chorých vyliečime“

Branislav Becík, ktorý je starostom Dvorov Nad Žitavou sa pochválil na sociálnej sieti, že sa mu pomocou lieku Ivermektín podarilo v jeho obci vyliečiť ľudí, ktorí boli pozitívni na koronavírus. Becík uverejnil príspevok, v ktorom ukazuje klesajúcu krivku.

„To, že sme sa začiatkom februára rozhodli ísť cestou – zdravých netestujeme, chorých vyliečime, musím dnes vyhodnotiť ako prelomový krok. Výsledky liečenia s Ivermektínom v našej obci sú fantastické! Týmto krokom sme odbremenili nemocnice k dnešnému dňu o minimálne 30 pacientov, a to úplne jednoducho: včasným zásahom podaním lieku Ivermektín,“ píše hneď v úvode Becík s tým, že o zázraku sa hovoriť nedá, ale tentokrát sa jedná o skutočne podložené fakty.

„Napriek tomu sú medzi nami stále ľudia, dokonca aj lekári, ktorí sú na „vážkach“ ohľadom pozitívneho účinku, lebo sa opierajú o nejaké štúdie. Ja nie som ani lekár, ani distribútor tohto lieku, preto nemám dôvod mu robiť reklamu. Opieram sa však o reálne výsledky v našej obci – o fakty, o priame dôkazy a ľudí, ktorí tu žijú a boli týmto liekom vyliečení,“ píše starosta Dvorov nad Žitavou a na záver dodáva: „Dnes mám dôvod tešiť sa s nimi a s ich rodinami z dobrého zdravotného stavu. A hlavne z toho, že sú stále medzi nami!“

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353