Spoločnosť

Starosta prišiel riešiť s osadníkmi nelegálnu skládku. Obliali ho vodou a nepomohli mu ani policajti (Video)

V obci Pribylina obliali osadníci miestneho starostu vedrom vody, po tom, čo prišiel spolu s policajtmi riešiť nelegálnu skládku odpadu.

Na internete sa objavilo video, kde Rómovia oblievajú údajného starostu obce Pribylina, ktorý prišiel s príslušníkmi policajného zboru riešiť nelegálnu skládku odpadu. Nakoľko zisťujeme viac informácii, nevieme správu overiť ako pravdivú a čerpáme len z informácii na sociálnych sieťach.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

7 Replies to “Starosta prišiel riešiť s osadníkmi nelegálnu skládku. Obliali ho vodou a nepomohli mu ani policajti (Video)

 1. Obliať by mali všetkých,ktorí ich tak zastávajú na čele s Bihariovou ,Matovicom a všetkymi slnieckarmi.
  Ja žijem na východe Slovenska kde ich mám za susedov,viem o čom hovorím. Je to s bránka s ktorou sa nedá spolu zit.Mame sa vysťahovať z vlastnych domov,do ktorých sme vložili svoje peniaze a celoživotnú pracu!?Nie…treba s nimi urobiť poriadok a nie kŕmiť ich výhodami a bytmi.

 2. Odkiaľ viete že starostu obliali „len“ vodou?
  Čo ak toho starostu obliali napríklad nejakým čpavkom či močovinou?
  Inak ak dokonca už aj pred zrakmi samotných policajtov ako verejných činiteľov sa tohoto dopustia voči samotnému starostovi ako verejnému činiteľovi, nuž tak to len jasne ukazuje na úplný rozklad spoločnosti, keď už vôbec nikto, ani samotný starosta ako verejný činiteľ a ani samotní policajti ako verejní činitelia nemajú v dôsledku nastavenia režimu a médií voči tejto skupine obyvateľstva už vôbec žiadnu nielen úctu, ale ani len aspoň formálnu autoritu.
  Už len čakať, kedy po vzore USA aj tu u nás budú niektorí z radov našich naprispôsobivých, režimom a médiami privilegovaných spoluobčanov od nás „menejcenných pracujúcich gadžov“ požadovať aby sme im bozkávali tie ich celé desaťročia nikdy neumývané nohy, a kto tie smradlavé nikdy neumývané nohy pobozkať odmietne, toho chorý režim zavrie do väzenia ako strašného „nacistu“ a „rasistu“.
  Navyše v štátoch, kde vládnu takéto novofašistické diktátorské režimy krajne ultraľavičiarskych neomarxistických ultraliberálnych fašistov, ktoré neuznávajú rovnosť občanov a svojich milých maznáčikov z radov našich všestranne privilegovaných nikdy nepracujúcich neprispôsobivých spoluobčanov v reakcii na ich teror a kriminalitu obrazne povedané akoby „jemne škrabkajú pierkom po zadku“, v dôsledku čoho sa potom nemožno ani v najmenšom čudovať tomu, čo si títo miláčikovia režimu a médií potom dovoľujú nielen voči nám obyčajným či už bielym alebo aj rómskym pracujúcim ľuďom, ale títo miláčikovia režimu a médiá pocitom svojej vlastnej faktickej trestno-právnej imunity sa potom arogantne, agresívne a hulvátsky správajú dokonca aj proti samotným starostom, policajtom a iným verejným činiteľom, ktorí tým pádom voči týmto neprispôsobivým nikdy nepracujúcim miláčikom režimu a médií logicky nemajú už vôbec žiadnu nielen úctu, ale ani len minimálnu aspoň nejakú elementárne formálnu autoritu.

 3. Good day I am so happy I found your blog page, I really found you by accident,
  while I was searching on Askjeeve for something else, Anyhow I am here
  now and would just like to say thank you for a fantastic post and a all
  round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t
  have time to read through it all at the moment but I have saved it and also included
  your RSS feeds, so when I have time I will be back to
  read a lot more, Please do keep up the superb work.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *