Španielske Katalánsko sa môže stať prvou islamskou krajinou v Európe. Populácia moslimov enormne stúpa každým rokom - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Španielske Katalánsko sa môže stať prvou islamskou krajinou v Európe. Populácia moslimov enormne stúpa každým rokom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Za posledné štyri roky moslimská populácia v Katalánsku vzrástla o 20%.

Katalánsko má najrýchlejšie rastúcu moslimskú populáciu v Španielsku – a viac islamských centier ako ktorákoľvek iná oblasť v Španielsku.

To predstavuje 83 000 ľudí za 4 roky. Riziko teroristických útokov sa v tomto roku strojnásobilo, za socialistickej vlády prišlo takmer 30 000 moslimov.

Tento “úžasný” multikulturalizmus nakoniec, žiaľ, explodoval v teroristických útokoch v Barcelone v roku 2017.

Aká bola následne reakcia katalánskych politikov? Prijali záväzné opatrenia?

No, vlastne ani nie.

Radikálni separatisti chcú krajine, ktorú “milujú”, predať toľkým ľuďom rôznych kultúr a tradícií, a ako by to nestačilo, starostka Barcelony, Ada Colauová, minie 100.000 euro ročne proti islamofóbii.

Keď Katalánsko vidí malú silu vlastencov v tejto oblasti, môže sa zachrániť pred masívnym prisťahovalectvom a veľkou islamizáciou?

Bohužiaľ zatiaľ nie. Keby Katalánsko dosiahlo nezávislosť, bolo by s najväčšou pravdepodobnosťou prvým islamským štátom v západnej Európe.

Od roku 2011 do tohto roku sa počet prisťahovalcov zdvojnásobil. Predstavujú viac ako milión ľudí v populácii iba 7 miliónov.

Ako povedal Jakub I., kráľ aragónsky a gróf barcelonský (1208-1276),: “Pre Boha a pre záchranu Španielska, oslobodíme túto krajinu od Maurov”

Zdroj: pz.czdefendeuropa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *