Španielska vláda sa chystá prijať 8 miliónov migrantov: "Bude to dobré pre naše deti!" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Španielska vláda sa chystá prijať 8 miliónov migrantov: “Bude to dobré pre naše deti!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nová španielska vláda tvorená ľavicovými PSOE a Unidas Podemos je v úrade zatiaľ len krátko, ale už dáva jasne najavo svoj skutočný program. Minister pre sociálnu bezpečnosť a inklúziu José Luis Escrivá vyhlásil, že vláda plánuje priviezť do Španielska ďalších 8 miliónov utečencov.

Údajne majú zabezpečiť udržanie sociálneho štandardu v krajine. Ako to chce nová vláda zabezpečiť, je ale záhadou, keďže drvivá väčšina utečencov v Španielsku je na sociálnych dávkach a zapojená do kriminálnych aktivít.

Minister si tiež uvedomuje, že tento globalistický plán nadnárodnej finančnej oligarchie narazí nad odpor verejnosti, preto vraj bude potrebné verejnosť na tento masívny plán výmeny obyvateľstva pripraviť a vysvetliť im, že vraj to bude dobre pre ich deti!

Predstava, že by vláda naopak podporovala domáce rodiny a zvýšenie pôrodnosti, ale v programe nie je. Pôvodné obyvateľstvo vládu už po voľbách nezaujíma. Pritom príklady z Ruska a Maďarska ukazujú, že cielenou podporou domácich rodín sa dá negatívny demografický trend zvrátiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *