Zo sveta

Španielska vláda sa chystá prijať 8 miliónov migrantov: „Bude to dobré pre naše deti!“

Nová španielska vláda tvorená ľavicovými PSOE a Unidas Podemos je v úrade zatiaľ len krátko, ale už dáva jasne najavo svoj skutočný program. Minister pre sociálnu bezpečnosť a inklúziu José Luis Escrivá vyhlásil, že vláda plánuje priviezť do Španielska ďalších 8 miliónov utečencov.

Údajne majú zabezpečiť udržanie sociálneho štandardu v krajine. Ako to chce nová vláda zabezpečiť, je ale záhadou, keďže drvivá väčšina utečencov v Španielsku je na sociálnych dávkach a zapojená do kriminálnych aktivít.

Minister si tiež uvedomuje, že tento globalistický plán nadnárodnej finančnej oligarchie narazí nad odpor verejnosti, preto vraj bude potrebné verejnosť na tento masívny plán výmeny obyvateľstva pripraviť a vysvetliť im, že vraj to bude dobre pre ich deti!

Predstava, že by vláda naopak podporovala domáce rodiny a zvýšenie pôrodnosti, ale v programe nie je. Pôvodné obyvateľstvo vládu už po voľbách nezaujíma. Pritom príklady z Ruska a Maďarska ukazujú, že cielenou podporou domácich rodín sa dá negatívny demografický trend zvrátiť.

5 Replies to “Španielska vláda sa chystá prijať 8 miliónov migrantov: „Bude to dobré pre naše deti!“

 1. Mamám nič proti dovozu migrantov do Španielska, Francúzska či Nemecka. Tieto štáty postupne stratia svoj vplyv a kredit v Európe v dôsledku vlastných problémov a získajú ho východné štáty a Rusko. Len treba udržať prílev migrantov na uzde, najlepšie vylúčiť ich prijímanie a začať masívne podporovať mladé rodiny pôvodného obyvateľstva.

 2. Chorí liberáli ! … 8 miliónov !!!!!!!!! …
  Ako to môže byť dobré pre deti, keď budú migranti robiť to, čo deťom v Nemecku, Švédsku, Taliansku, … a inde ?!! … Niet pochýb, že narazia na masívny odpor verejnosti, ktorá im to zráta pri najbližších voľbách !

  1. Ja žijem na Mallorce 20 Rokov a som Slovák !Tu je politika riadne chorá na hlavu!Kazdy rok sem prichádzajú státisíce emigrantov z Afriky,Alžírska,Maroka a este im darujú telefóny deky vreckové a dajú im zadarmo informácie ako vyžrať stať bez toho aby si išiel do roboty.Nikto neplatí dane a černosi predávajú po plážach okuliare ,cd,kabelky,hodinky ktoré sú predávané ako falzifikáty a porušujú zákon neplatia dane a promenadujú sa tu ako doma.To iste Číňania masírujú tu turistov a neplatia ani jeden cent na dane!Dalej cikani predávajú po pláži ovocie a tiež všetko do svojho vrecka ani halier na dane to tu je niečo strašné!Policia tu nemôže nič robiť lebo lebo ich všetkých ochraňuje zákon !

   1. No veď preto sa hrnú v státisícových húfoch na Mallorcu, … a do Európy, lebo im mimovládky ponúkajú zadarmo bývanie, jedlo, oblečenie, telefóny, deky, vreckové… A ešte k tomu – ako bonus – keď dostanú info ako vyžrať štát, bez toho aby si išli na toto všetko zarobiť, tak sa nedivme, že tie invázie spoza Stredozemného mora nemajú konca!
    To ako keby im takto z brehov Európy na africký kontinent svietila megareklama: „Paradise for migrants !“.

 3. Je mi z tohto vsetkeho,co sa tu deje smutno a zle!Europania musia pracovat pomaly do 70-ky,aby platili dane a splatili svoje hypoteky,aby mali strechu nad hlavou, tyto si pridu,nemusia nic a vsetko dostanu len tak!☹☹☹☹

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *