Snažia sa ho umlčať: Extrémistickí liberáli napadli Mattea Salviniho v Neapole

Liberálny extrémista sa pokúsil fyzicky napadnúť talianskeho populistického vodcu Mattea Salviniho v uliciach Neapola. Pokus o útok prebehol v piatok.

Incident bol zdokumentovaný na mobil náhodnej osoby. Video ukazuje, ako sa pokúša útočník vrhnúť na Salviniho, keď okolo neho prechádza. O incidente informovali talianske noviny Il Giornale.

Vďaka rýchlemu zásahu jedného zo Salviniho strážcov nebol extrémista schopný dokončiť svoj útok. Salvini sa zdržiaval niekoľko dní v Neapole v napätej atmosfére, pretože mesto bolo pomaľované graffitmi, ktoré urážajú vodcu ligy.

https://www.youtube.com/watch?v=LDBPciJWVhE

Tento pokus o útok na Salviniho a jeho stranu však nebol jediný. V roku 2018 išli liberálny extrémisti ešte viac za hranice, kedy podnikli bombový útok na kanceláriu Salviniho strany Liga v Trevise. Útočník bol 42 ročný Juan Sorroche Fernandez, ktorý je extrémny liberálny aktivista z hnutia Antifa.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *