Politika

Snaha liberálov a Hlinu zastaviť Kotlebovcov zase dopadla fiaskom a plnou sálou

Tento scenár sa už opakuje dookola. Kotlebovci majú niekam prísť a liberáli (slniečkari) šalejú ako blázniví. V stredu boli Kotlebovci v obci Slovenská Ľupča, kde ako šialení vypisovali liberáli starostovi emaily, aby Kotlebovcom nedovolil prenajať si obecnú sálu. Dôvody nemajú, ale proste nedovoliť im to!

Samotný šéf a pseudokresťan Alojz Hlina natočil video, kde prosil, aby ľudia prišli a vlastnými teľami bránili vstupu ľudom do sály, kde mali rečniť Kotlebovci. Ako to dopadlo? Na tento protest proti ĽSNS prišlo asi 10 ľudí. A na Kotlebovcov? Plná sála.

Protest proti ĽSNS v Slovenskej Ľupči:

Sála v Slovenskej Ľupči na mítingu ĽSNS:

5 Replies to “Snaha liberálov a Hlinu zastaviť Kotlebovcov zase dopadla fiaskom a plnou sálou

  1. Zaujímavejší ako ten počet ľudí v hľadisku, sú tie ksichty ľudí. Tzv. kotlebovský modzgový trust, kombinované IQ všetkých prítomných 1488. OMG.

    1. Jimmy neurazaj ,nevies,ja poznam mnoho ludi ,znamych od manazerov ,ucitelov,inzinierov co ho budu volit. A je to ICH VOLBA a ich NAAAZOR. Tak nebud fasista ,blbecek

  2. Nechápem tie urážky. Boli provokatéri aj v sále. No väčšina boli normálni ľudia, obyvatelia Ľupče a blízkeho okolia. Teší ma, že Hlina sa len strápnil aj s protestujúcimi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *