Slovenský MMA zápasník dostal na tréningu infarkt. Leží v zlom stave v nemocnici - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slovenský MMA zápasník dostal na tréningu infarkt. Leží v zlom stave v nemocnici

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Jeden z top slovenských MMA zápasníkov skončil v zlom stave v nemocnici. Miroslav Štrbák v utorok na tréningu dostal infarkt, čo potvrdil aj jeho tréner Ilja Škondrič

Štrbák dostal okamžite prvú pomoc a teraz leží v zlom stave v nemocnici. Bojovník patrí medzi top slovenských MMA zápasníkov, ktorý porazil Davida Kozmu či Tomáša Deáka.

Vo februári 2020 prehral na body v jednom z najlepších zápasov v histórii Oktagonu, titul získal Poliak Mateusz Legierski.

„Modlíme sa za teba Miro! MMA zápasník Miro Štrbák skolaboval na tréningu a vo veľmi vážnom stave leží v umelom spánku v nemocnici. Príčinou kolapsu bol rozsiahly infarkt. Následné testy v nemocnici preukázali, že Miro v minulosti už jeden menší infarkt prekonal, čo on sám ani nezaznamenal,” píše portál Czechfighters.

„Celý týždeň pracoval na stavbe, v nedeľu regeneroval v saune a včera na bežnom tréningu techniky si naraz sadol a zastavilo sa mu srdce. Nasledovala dlhá resuscitácia a prevoz do nemocnice, kde ho ešte cca dva dni budú držať v umelom spánku. Aké budú ďalšie prognózy sa uvidí až po prebudení,” dodáva Czechfigters.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *