Slovensko

Slovensko zavádza lockdown pre neočkovaných: Prosím vás, žiadajte si, aby vás kontrolovali v reštauráciách, či ste očkovaní

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Eduard Heger po rokovaní vlády informuje o sprísnení opatrení a covid automatu.

Dnes sme upravili Covid automat. Po prvé dočasne a po druhé robíme to na stabilizovanie kritickej situácie v nemocniciach, povedal premiér Heger.

Zavádzame covid automat, ktorý výrazne sprísňuje opatrenia pre nezaočkovaných, hovorí Heger s tým, že platiť bude na celom Slovensku a je to pre ich vlastnú ochranu. Neočkovaní nebudú môcť vstúpiť do obchodných centier. Môžu si nakúpiť len základné potraviny či lieky.

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský vyhlásil „..ale verím tomu, že spoločne pochopíme, a spoločne budeme dodržiavať všetky opatrenia, ktoré sú v automate nastavené, a spoločne si ich budeme vynucovať. To znamená, pokiaľ prídete do reštaurácie a nikto vás neskontroluje, prosím vás, žiadajte si o to. Žiadajte si o to, aby ste boli skontrolovaní, aby ste si boli istí, že ste v bezpečnom prostredí.“ povedal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *