Slovensko má prezidentku, ktorá podporuje adopciu detí homosexuálmi a je za pomoc migrantom. Čaputová zvíťazila

Neznáma žena, ktorá premiestnila jednu skládku odpadu na dve iné miesta, sa stala prezidentkou Slovenskej republiky.

Podporovaná zahraničnými americkými mimovládkami, ktoré podporujú v Európe revolúcie, sú proti zdravým ideológiám a stoja na strane LGBTI komunity. Slovensko má prezidentku, ktorá otvorene podporuje adopciu detí homosexuálmi, sobáše homosexuálov a je za potraty.

Ultraliberálna žena bude od dnešného dňa sedieť päť rokov v prezidentskom paláci, a bude Slovensko ďalej smerovať na západ. Amerika a Brusel bude jej cesta a Rusko vníma ako hrozbu. Hlási sa k humanistickým hodnotám a myslí si, že Slovensko má kapacity na to, aby sme sem umiestnili migrantov a pomáhali im.

Toto je len pár slov o novej Slovenskej prezidentke, alebo dokonalom marketingovom produkte, na ktorý Slováci opäť naleteli. Ale mali vôbec na výber?

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *