Politika

Slovensko má prezidentku, ktorá podporuje adopciu detí homosexuálmi a je za pomoc migrantom. Čaputová zvíťazila

Neznáma žena, ktorá premiestnila jednu skládku odpadu na dve iné miesta, sa stala prezidentkou Slovenskej republiky.

Podporovaná zahraničnými americkými mimovládkami, ktoré podporujú v Európe revolúcie, sú proti zdravým ideológiám a stoja na strane LGBTI komunity. Slovensko má prezidentku, ktorá otvorene podporuje adopciu detí homosexuálmi, sobáše homosexuálov a je za potraty.

Ultraliberálna žena bude od dnešného dňa sedieť päť rokov v prezidentskom paláci, a bude Slovensko ďalej smerovať na západ. Amerika a Brusel bude jej cesta a Rusko vníma ako hrozbu. Hlási sa k humanistickým hodnotám a myslí si, že Slovensko má kapacity na to, aby sme sem umiestnili migrantov a pomáhali im.

Toto je len pár slov o novej Slovenskej prezidentke, alebo dokonalom marketingovom produkte, na ktorý Slováci opäť naleteli. Ale mali vôbec na výber?

7 Replies to “Slovensko má prezidentku, ktorá podporuje adopciu detí homosexuálmi a je za pomoc migrantom. Čaputová zvíťazila

    1. Ty vole, to si toho povedal. Šak to je to isté, ako: Radšej zveriť dieťa hetero páru, ako dvom mužom/ženám, ktorí ho týrajú.

      1. Radšej hetero pár ktorý vie dieťaťu dať lásku, starostlivosť a veci čo potrebuje ako ho nechať vyrastať v detskom domove.

  1. Radsej by sá mala postarat o nasich ludi a az potom o migrantou a v ich vlasti ked ich pusti tak sme v prdeli ako nemecko

  2. Na týchto voľbách som sa ani nezúčastnil, jeden smerák a druhá… pájac EU… asi sa odsťahujem do Česka alebo Maďarska… ide to tu dole vodou a národ, čím ďalej, tým jebnutejší, ak nevie koho má voliť.. tak ať radšej k urne nejde, potom to tak vyzerá… na základe lobingu a reklám vyhrala z peňazí niekoho, kto na to má, ju tam dosadil a ona vďačný pajác, mu to bude vracať našimi daňami, zemou obrábanou našimi predkami.. len tak to hodí na striebornom podnose za pár Judášskych strieborných, a deti čo tu vyrastú… budú priehriatý geyovia a lezbi… a ako cigáňom nemôžme vravieť že cigáni.. lebo je to rasistické.. tak ani geyovi a lezbe nebudeme môcť tak vraviť.. lebo už aj to bude rasistické… donesie nám sem tých… čo nikde nechcú a vedia prečo ich tam nechcú… neuznávajú autoritu, sú svojhlavý a robiť to nechce (česť vínimkám.. a len výnimkám by sa mal udelovať pas, vízum… a až potom prechodný alebo trvalý pobyt.. na ktorý si majú sami zarobiť… ) jebe sa to tu celé.. a fest do kríža chlap chlapa, a žena ženu.. kto vie.. či ju nelízala merkelovej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *