Slovensko má prezidentku, ktorá podporuje adopciu detí homosexuálmi a je za pomoc migrantom. Čaputová zvíťazila - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slovensko má prezidentku, ktorá podporuje adopciu detí homosexuálmi a je za pomoc migrantom. Čaputová zvíťazila

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neznáma žena, ktorá premiestnila jednu skládku odpadu na dve iné miesta, sa stala prezidentkou Slovenskej republiky.

Podporovaná zahraničnými americkými mimovládkami, ktoré podporujú v Európe revolúcie, sú proti zdravým ideológiám a stoja na strane LGBTI komunity. Slovensko má prezidentku, ktorá otvorene podporuje adopciu detí homosexuálmi, sobáše homosexuálov a je za potraty.

Ultraliberálna žena bude od dnešného dňa sedieť päť rokov v prezidentskom paláci, a bude Slovensko ďalej smerovať na západ. Amerika a Brusel bude jej cesta a Rusko vníma ako hrozbu. Hlási sa k humanistickým hodnotám a myslí si, že Slovensko má kapacity na to, aby sme sem umiestnili migrantov a pomáhali im.

Toto je len pár slov o novej Slovenskej prezidentke, alebo dokonalom marketingovom produkte, na ktorý Slováci opäť naleteli. Ale mali vôbec na výber?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *