Slovensko kolabuje a Matovič rieši, že sa cíti ako mačička, lebo si umyl vlasy šampónom pre kocúra - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slovensko kolabuje a Matovič rieši, že sa cíti ako mačička, lebo si umyl vlasy šampónom pre kocúra

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý premiér a dnes minister financií Igor Matovič sa v utorok doobeda pochválil jeho nevšednou situáciou z kúpeľne. Ako sám nazval svoj príspevok, vyskúšal si začať deň v koži kocúra. Ľudia reagovali rôzne a niektorí ministra chápu a podobná situácia sa im stala tiež, a iní zase posielajú Matoviča na liečenie.

Matovič si totiž ráno umyl vlasy šampónom pre mačky “Ráno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví … a hodil som ľavým očkom kuk na ten nový červený, čo hrdo svoju hruď na vani vypínal … a tak som si potajomky z neho dal. Penil ako divý a fajnovo voňal … a keď som si penu zmýval prúdom vody, zrazu sa na mňa z obalu šampónu usievala krásna mačička … hmm, tak som sa teda dnes nevedomky ozmýval šampónom nášho Mačiaka na lepšie rozčesávanie srste a svojou príhodou som svojim trom Kočkám domácim hneď zrána trošku radosť urobil.” napísal na sociálnej sieti.

“A my sa čudujeme, prečo ako jediní v strednej Európe nemáme Covid pasy, keď “vysoko postavený ” minister rieši takéto problémy na ráno… vôbec mi to nepripadá ani smiešne, ani ľudské, ale trápne divadlo a za každú cenu sa zviditeľniť” napísal Ľudovít.