Slovák Peter by neočkovaným dal žlté náramky a posielal ich do táborov: "Napr. bývalé vojenské kasárne" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slovák Peter by neočkovaným dal žlté náramky a posielal ich do táborov: “Napr. bývalé vojenské kasárne”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Spoločnosť sa rozdeľuje a očkovaní začínajú útočiť na neočkovaných. Bola im sľúbená sloboda po očkovaní a nestalo sa tak. Aj krajiny, kde majú obrovskú začkovanosť však zatvárajú. Aj keď odborníci tvrdia, že v takýchto krajinách majú menej vážnych prípadov a vakcína chráni. Iná štúdia zase ukazuje, že dnešné vakcíny proti aktuálnemu delta variantu chránia prenos infekcie len na 40%.

Vojna v diskusiách sa vyostruje a kým niektorí tvrdia, že ľudia by sa mali spájať a len tak porazíme pandémiu, iní zase zbroja.

Peter na sociálnej sieti vyzýva, aby neočkovaných označili páskami a dali ich do táborov “Nech každý neočkovaný má žltý náramok na ruke a očkovaný zelený. Ďalej by mohli tých so žltými náramkami odchytávať na ulici a nasilu ich napichať. Tiež by sa mali zriadiť tábory napr. bývalé vojenské kasárne, kde sa sústreďovali. A kto by unikol, tak trest basy.” napísal. Či to Peter myslel úprimné vážne nevieme, ale dúfame, že naozaj nie, pretože toto je cesta veľmi zlým smerom. Takéto zmýšľanie v hlavách ľudí nás povedie do ťažkých časov.

3 Replies to “Slovák Peter by neočkovaným dal žlté náramky a posielal ich do táborov: “Napr. bývalé vojenské kasárne”

  1. V pláne resetu je poslať do koncentračných táborov alebo vyhubiť nakoniec všetkých, očkovaných aj neočkovaných. Postupne a pomaly skoro všetkých (na planéte chcú nechať cca 300 až 500 miliónov otrokov a cca 100mil. elitárov pričom skutoční architekti
    resetu – ultratenká riadiaca štruktúra zostanú naďalej neidentifikovatelní vrstvou elít či otrokmi). Najprv majú v pláne zabíjať bezbranných občanov, potom všetkých v štátnej správe, silové zložky, ale aj oligarchov. A to v každom štáte. A tam to nemá končiť Postupne majú skončiť aj také vývesné štíty ako Rotschild, Schwab s jeho fórom či Gates a pod. Ani tí nepredstavujú skutočnú elitu, nieto ešte Globálnu elitu. Taká žumpa okolo Globálnej elity v ani len nešla a ani netušia, že taký subjekt riadenia na planéte môže existovať. Pre nich (elitu USA, Schwaba, fórum a pod) je najvyššou hviezdou Pax Američana a Sionisti. Nechápu, že to práve Globálna elita umožnila zvýšiť zdrojové zabezpečenie pre USA za posledných 150 rokov a ustanoviť svetovým policajtom a agresorom a tým mimo iného zabrániť rozširovaniu Ruského sveta – globalizácie na báze ľudskosti. Nechápu, že Svetové Židovstvo a Sionisti nie sú riadiacou štruktúrou. Takže sú tiež len užitočnými idiotmi a otrokmi, ktorí majú byť po vykonaní špinavej práce zlikvidovaní. Globálna elita už svojho poskoka – USA a do veľkej miery Svetové Židovstvo ako svoj nástroj už nepotrebuje. Už v predstihu buduje nové vysoké kádre, ktoré nahradia celý ten sionistický konglomerát . Takže keď nejaký bezvýznamný pouličný svedok kovidový chce značkovať ľudí náramkami tak nechápe, že sa tým plnou parou rúti do toho koncentračného tábora, ktorý sám schvaľuje pre neočkovaných – neotrávenych. Žiadna lepšia budúcnosť za riťolezectvo ho nečaká.Mozno tak iba na veľmi malú chvíľku.
    Dnešná vláda SR hrá vabank, vedia to. Naviac sú odsúdení na smrť tak či tak pretože pracujú pre USA elitu, ktorej sa Globálna elita sila mocou zbavuje a odstavuje ju od zdrojov planéty. Preto to kovidové besnenie – USA sa chcú pred ich koncom zachrániť a preto využívajú zvyšky svojich kádrov vo svete a snažia nastoliť celosvetový kovidový fašizmus. Zomierajúca kobyla kope najviac.

  2. Krempaský je známy to kkt. On určite nie je ani Slovák. A raz ho, podľa tej jeho rady, niekto aj napichne …. Nemusí sa báť.

  3. Z toho vidno, že včelička postihuje mozog. Postihnutí sú bez empatie, trpia bludmi, agresivitou možno prodromálne štádium Alzheimera?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *