Slniečkari mali v Bystrici zábavu! Muži v svadobných šatách sa na sebe divne natriasajú! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slniečkari mali v Bystrici zábavu! Muži v svadobných šatách sa na sebe divne natriasajú! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V Banskej Bystrici mali dnes neoliberáli alebo ich môžeme nazvať aj slniečkari svoju zábavu. Na festivale “Kre: Pí” v priestoroch podniku s názvom Záhrada – centrum nezávislej kultúry sa konala v sobotu poobede táto naozaj zaujímavá show. (Videá na konci článku)

“Aby sme teda poznali čudnosť, musíme sa na ňu dívať ako na jej opak – prirodzenosť. Keď ju nahliadneme ako prirodzenú, objavíme jej skutočný charakter a paradoxne odhalíme, že vlastne neexistuje. Jediné, čo existuje je prirodzenosť.” píše sa v informáciách o tomto naozaj čudnom festivale.

Na videách z tejto udalosti môžeme vidieť troch mužov, ktorí majú oblečené ženské svadobné šaty. Obtierajú sa o seba, rôzne sa na sebe natriasajú a jeden z nich sa dokonca v rytme hudby búcha o strom. Následne spadne na zem a tam v divných pohyboch kopíruje rytmus hudby.

Ďalší ľudia na videu sa tvária naozaj zvláštne, niekedy až tak, že keby ich človek videl na ulici, mal by chuť zavolať lekára.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!