Šla nakŕmiť prasce? Matovičova poslankyňa prišla do práce v teplákoch! Len nech si to nevšimnú v zahraničí

Poslankyňa Monika Kozelová, ktorú do parlamentu dostal Igor Matovič a 2 976 hlasov vo voľbách si teda Národnú radu Slovenskej republiky veľmi neváži. Dôkazom toho bol aj jej výber oblečenia, ktorý skôr pripomínal, ako by šla na dvor či opekať si do lesa.

Ostatní politici chodia do parlamentu v oblekoch či kostýmoch, aby ukázali, že Národná rada je vážne miesto, ktoré si zaslúži úctu a rešpekt. Kozelová si však do parlamentu prišla v teplákoch, ako by išla na dvor nachovať sliepky či prasce. A to sa dnes v parlamente uskutoční voľba generálneho prokurátora!

Veď zhodnoťte sami, či je takto vhodné chodiť do parlamentu a čo by si pomyslel človek z inej krajiny, keby vidí, že takto chodia slovenskí poslanci do práce. Vy môžete chodiť do práce v teplákoch?

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353