Slovensko

Šla nakŕmiť prasce? Matovičova poslankyňa prišla do práce v teplákoch! Len nech si to nevšimnú v zahraničí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslankyňa Monika Kozelová, ktorú do parlamentu dostal Igor Matovič a 2 976 hlasov vo voľbách si teda Národnú radu Slovenskej republiky veľmi neváži. Dôkazom toho bol aj jej výber oblečenia, ktorý skôr pripomínal, ako by šla na dvor či opekať si do lesa.

Ostatní politici chodia do parlamentu v oblekoch či kostýmoch, aby ukázali, že Národná rada je vážne miesto, ktoré si zaslúži úctu a rešpekt. Kozelová si však do parlamentu prišla v teplákoch, ako by išla na dvor nachovať sliepky či prasce. A to sa dnes v parlamente uskutoční voľba generálneho prokurátora!

Veď zhodnoťte sami, či je takto vhodné chodiť do parlamentu a čo by si pomyslel človek z inej krajiny, keby vidí, že takto chodia slovenskí poslanci do práce. Vy môžete chodiť do práce v teplákoch?