Situácia je veľmi vyhrotená! Policajti vytvorili živú reťaz a ľudia na nich pľujú, že chránia mafiu a fašistov (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Situácia je veľmi vyhrotená! Policajti vytvorili živú reťaz a ľudia na nich pľujú, že chránia mafiu a fašistov (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Situácia pred parlamentom je veľmi napätá! Ľudia nadávajú vládnym predstaviteľom a hovoria o zničenej ekonomike, kvôli ich opatreniam. Pred brány parlamentu už prišli aj ťažkoodenci.

Policajti chránia parlament vlastnými telami a vytvorili živú reťaz. Jednému z protestujúcich už pustili do tváre slzný plyn. Ľudia skandujú na policajtov, že chránia mafiu a fašistov. Niektorí začali pľuť na policajtov a kričia im hanba “ste poskokovia mafie!”

Niektorí ľudia sa snažia presviedčať policajtov, aby sa k ním pridali, ale chápu ich, že majú hypotéky a boja sa o svoju prácu “ale aj my máme hypotéky, a už kvôli tejto vláde nemáme prácu!”.