Masaker vo Washingtone! Do ženy strelili pri tom, ako protestujúci vtrhli do budovy Kapitolu

Na sociálnej sieti sa vo veľkom začali šíriť videá, z budovy Kapitolu vo Washingtone DC, kde sa dnes stretli obe komory kongresu. Americkí zákonodarcovia tam majú potvrdiť výsledky prezidentských volieb.

Viaceré americké médiá informujú o žene, ktorá bola počas chaosu strelené v miestach hrude a ramien. Na videu vidíme, ako sa ľudia na sebe tlačia a v tom zaznie výstrel. Mladá žena padá na zem a je celá od krvi.

MSNBC uvádza, že zasiahnutá je v kritickom stave a pohotovostná služba ju previezla do nemocnice. Do nemocnice bolo prevezených aj ďalších päť ľudí, informuje Independent.

Na sociálnej sieti sa k videu uvádza „Hneď vedľa mňa v budove Kapitolu bola strelená do krku mladá žena“

Pozor! Zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy a ľudí mladších ako 18 rokov!

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353