Politika

Šimečka z PS si myslí, že Rusko ohrozuje demokratické hodnoty a vojenská zmluva s USA nás má chrániť

Michal Šimečka z Progresívneho Slovenska pokladá so svojou stranou Ruskú federáciu, ako hrozbu pre demokratické hodnoty. Povedal to v diskusii na rádiu Expres.

Túto hrozbu vidí vo vojenskej aktivite Ruska na Kryme a východnej Ukrajine, ktorú nazval agresiou.

Šimečka je aj za pokračovanie sankcii voči Rusku a je aj za to, aby bol Krym navrátený Ukrajine. Treba však pripomenúť, že v referende na Kryme hlasovalo 96% ľudí za pripojenie sa k Rusku v celkovej účasti 83% populácie Krymu.

Vojenská obranná zmluva s Američanmi podla Šimečku neohrozí suverenitu Slovenska a tvrdenia SNS sú podla neho lož a dezinformácie. „Vôbec to nenarúša našu suverenitu, predsa je to niečo, čo nás má chrániť“ dodáva Šimečka na obrannú zmluvu s USA.

4 Replies to “Šimečka z PS si myslí, že Rusko ohrozuje demokratické hodnoty a vojenská zmluva s USA nás má chrániť

  1. Simecka je jedno nevzdelané ,zvratené stvorenie ako jeho otec,Sorosom kamos.Inac by nemohol hovorit o Rusku ako hrozbe a anexii Krymu.Druhá moznost je ,ze je donutený k tymto nazorom a je dobre zaplatený.Iná moznost nie je

  2. Rusko má veľa nerastov, má veľkú panenskú krajinu, má zdroje Naftu plyn. A sú to Slovania , biela rasa .Ktorá má viac ako tisícpäťstoročnú kresťanskú kultúru. USA je vydrancované aj celý svet aj Západná Europa , nedovoľme NATO zločneckej mu spolku zničiť Slovensko a Slovanov aj islamizaciou Národov, Nedovoľme to ! Slovania . Zapredanci a zradcovia Slovanských Národov ako pán Šimeška a liberáli nepatria do kultúrnej modernej spoločnosti ,ktorá uznáva Morálne hodnoty ľudskej rasy !

  3. Rusko má veľa nerastov, má veľkú panenskú krajinu, má zdroje Naftu plyn. A sú to Slovania , biela rasa .Ktorá má viac ako tisícpäťstoročnú kresťanskú kultúru. USA je vydrancované aj celý svet aj Západná Europa , nedovoľme NATO zločneckej mu spolku zničiť Slovensko a Slovanov aj islamizaciou Národov, Nedovoľme to ! Slovania . Zapredanci a zradcovia Slovanských Národov ako pán Šimečka a liberáli nepatria do kultúrnej modernej spoločnosti ,ktorá uznáva Morálne hodnoty ľudskej rasy !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *