Šimečka: “Nemôžeme dovoliť, aby Kotlebovci obsadzovali verejný priestor” demokracia je kde?

V pondelok mali míting Kotlebovci v Novom Meste nad Váhom a s nimi prišli aj narušitelia z Progresívneho Slovenska. Kotlebovci zaplnili miestnu sálu úplne doplna, ľudia museli stáť ešte v chodbách sály.

Najviac však perlil Michal Šimečka, ktorý do videa odkázal, že nemôžu dovoliť, aby Kotlebovci obsadzovali verejný priestor. Je to zaujímavá úvaha niekoho, kto sa pasuje do role liberála a demokrata, keď chce brániť niekomu využiť verejný priestor. Šimečka je aj europoslanec, ktorý zastupuje Slovákov EÚ.

Aj keď prišli demonštranti z PS/Spolu narušiť míting ĽSNS, odchádzali neúspešní. Na Kotlebovcov prišla úplne preplnená sála ľudí a môžu oslavovať úspech.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *