Politika

Šimečka: „Nemôžeme dovoliť, aby Kotlebovci obsadzovali verejný priestor“ demokracia je kde?

V pondelok mali míting Kotlebovci v Novom Meste nad Váhom a s nimi prišli aj narušitelia z Progresívneho Slovenska. Kotlebovci zaplnili miestnu sálu úplne doplna, ľudia museli stáť ešte v chodbách sály.

Najviac však perlil Michal Šimečka, ktorý do videa odkázal, že nemôžu dovoliť, aby Kotlebovci obsadzovali verejný priestor. Je to zaujímavá úvaha niekoho, kto sa pasuje do role liberála a demokrata, keď chce brániť niekomu využiť verejný priestor. Šimečka je aj europoslanec, ktorý zastupuje Slovákov EÚ.

Aj keď prišli demonštranti z PS/Spolu narušiť míting ĽSNS, odchádzali neúspešní. Na Kotlebovcov prišla úplne preplnená sála ľudí a môžu oslavovať úspech.

11 Replies to “Šimečka: „Nemôžeme dovoliť, aby Kotlebovci obsadzovali verejný priestor“ demokracia je kde?

  1. Podľa mna tam musia fetovat všetci v tom ps spolu lebo povedať niečo takéto si asi vyžaduje nejaku tu dávku nie? Ako pre čo by nemohli Kotlebovci niečo čo ostatný môžu? Sú snáď nesvojpravny? Alebo sú nejaká zakázaná sekta?
    Je to úplne legálna politická strana a dovolím si tvrdiť ze veľmi dobrá. Ale očividne tam tým smolkom v modrom bud niečo chýba alebo si dali niečoho moc…. Asi mi niečo ušlo ale Slovensko je demokratická krajina a pokiaľ sa občania rozhodnú ísť na takéto stretnutie nechápem týmto ich primitívnym protestom. Je fakt úbohé takto sa prizivovat. Možno treba skúsiť vlastný míting 🤔🤨

    1. Od sfetovanych hláv sa nedá očakávať iné správanie a ani nápad na usporiadanie vlastnej propagácie. Preto sa netreba čudovať keď lezú na každý míting ĽSNS aby sa vytrcali ako primitívne opice ktoré nevedia ani to čo je verejný priestor…

    2. Máte úplnú pravdu a vo všetkom. Tieto strany, ktoré si hovoria, že iba tie ich sú demokratické…tak práve tieto sú proti demokracii!!! Ja čítam a sledujem každú jednú politickú stranu, sledujem kto čo a ako robí…. nenachádzam slov a je to do plaču. Ak si ľudia neuvedomia, že čo sa okolo nich deje….tak si môžu akurát tak hrob vykopať a prosiť o ukončenie utrpenie…ako Nemci v Stalingrade

  2. Preco si tato sekta Trubanova neusporiada vlastny miting ale chodi obtazovat ludi na mitingy inych stran?….urcite nie su normalni a kompletni.

  3. Ledva sa vykoktal a ešte naviac povedal sprostosť, ha, ha, ha … to mi je ale chudák!!! On asi nevie že NS SR rozhodol, že ĽSNS nie je fašistická!!! Podanie na ĽSNS dal GP a neuspel!!!

  4. Je to pablb, úporne sa snažiaci presadzovať do života prvky liberálneho fašizmu! Plná huba demokracie a (liberálnej) slobody – a v protiklade k tomu – húževnaté snahy obmedzovať prirodzené, naozaj demokratické práva iných. Oni sú tí, ktorí na Slovensku vniesli do predvolebného boja až fyzicky konfrontačné prvky, nemajúce nič spoločné s demokraciou. Iba zasmraďujú túto spoločnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *