Sčítaním obyvateľov chcú zistiť, koľko máte nehnuteľností, aby k vám mohli nasťahovať migrantov, šíri sa internetom

V týchto dňoch začalo sčítanie obyvateľstva na Slovensku a polícia upozorňuje na hoaxy a nepravdivé konšpiračné teórie. Niektorí ľudia si myslia, že sčítaním obyvateľov chcú zistiť, koľko majú Slováci nehnuteľností, aby do budúcna vedeli, koľko migrantov môžu k nám nasťahovať.

Iní v tom zase vidia spiknutie farmaceutických firiem, ktoré chcú zlikvidovať ľudí. „Konšpirátori a dezinformačná scéna neveria, že sčítanie obyvateľstva v roku 2021 je tu len tak a ako vždy na rozdiel od nás všetkých ostatných majú supertajné informácie o tom, že vás po sčítaní zaočkujú smrtiacou vakcínou, aby boli farmaceutické firmy spokojné alebo vám domov donesú nelegálnych migrantov.“ píše Polícia.

„Sčítanie obyvateľov, domov a bytov ako jediné zisťovanie umožňuje zapojenie všetkých obyvateľov SR. Prináša po desiatich rokoch komplexný pohľad na to ako sa Slovenská republika a jej obyvatelia za desať rokov zmenili a má veľký význam pre podporu rozhodovania, čo môže posunúť Slovensko vpred.“ dodáva polícia na svojej stránke, kde upozorňuje na hoaxy.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353