Politika Zo sveta

Salvini: „Lode, ktoré dovezú migrantov rovno skonfiškujeme a bude to ich posledný výlet“

Talianským snemom bol predvčerom odsúhlasený upravený bezpečnostný dekrét, ktorým autorom je ministerstvo vnútra Salvini. „Beda tomu, kto bez povolenia vstúpi do talianskych vôd. Bude to jeho posledná plavba, pretože loď bude skonfiškovaná“.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

8 Replies to “Salvini: „Lode, ktoré dovezú migrantov rovno skonfiškujeme a bude to ich posledný výlet“

 1. Výborne Salviny, to je jediná cesta ako sa ešte pokúsiť zachrániť Taliansko a aj zvyšky ešte slobodnej Európy. SUPER.

  1. Ty si dobry trtko – ake zvysky slobodnej Európy? Kde presne je nesloboda? Aj teba opantali konšpiračné teórie o tom, ako sa na nás valia stovky tisíc migrantov? …. a v skutočnosti nikde nie sú? 😀 ach jaj

   1. Jano myslel pod pojmom „slobodná Európa“ Európu bez emigrantov – teda východnú a Balkán. Ale keď bude emigrácia pokračovať, hlavne nelegálna, tak ako pokračuje a ešte sa zosilní, tak potom naozaj juho-východná Európa bude slobodná – bez cudzej primitívnej kultúry..

   2. Dobrý den,Karle,bohužel jich je v Evropě víc,než nám bude milé.Doporučuju Vám knížku Benjamina Kurase POSLEDNÍ NADĚJE CIVILIZACE,ta smutně otevírá oči.
    Anebo na Youtube jakékoli rozhovory s tímto zajímavým autorem a moudrým člověkem

   3. Karol,vy ste dalej od materinej sukne asi nebol vsak????alebo sa taky robite alebo ste fakt blby a nevidite to v telke a soc.sietach co sa robi????

  2. este jedno riesenie je …na ceste spat od talianskych brehov ju potopit 🙂 a ano, europa je plna migrantov, ci uz tych co primigrovali davno skor alebo tych co primigrovali naposledy, bol som v Kaprune v rakusku a kde sa pozries, same postelne pradlo na zenach …hrozne, miestami nebolo ziadneho europana, len same plachty, alebo cisto len restiky s plachtami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *