Politika

Rómske združenie podáva návrh na zrušenie Kotlebovej ĽSNS

Rómska samospráva – združenie poddáva návrh na zrušenie strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Vyhlásil to jeden z predsedov strany Miroslav Šidelka vo svojom videu.

Združeniu podla všetkého vadí a vyvrcholilo to videom Milana Mazureka v Jarovniciach, kde sa Mazurek rozprával s majiteľom pozemku, ktorý mu nelegálne obývajú Rómovia a on je v zúfalej situácii.

Podpredseda rómskeho združenia tvrdí, že v Jarovniciach to nie je problém ĽSNS, ale problém samosprávy a tá ho má riešiť.

Preto podávajú návrh na zrušenie politickej strany Kotleba – ĽSNS a odôvodňujú to tým, že Kotlebovci si získavajú hlasy poukazovaním na rómske problémy a zámerne narúšajú pokojné spolunažívanie medzi majoritou na Slovensku a rómskou komunitou.

Včera sa na internete objavilo video, kde stovky Rómov s palicami v rukách vykrikovali, že sú pripravení na Kotlebu.

Podla portálu FinStat je Rómska samospráva združenie dlžná na sociálnom poistení 599€.

Video podpredsedu rómskeho združenia, kde informuje o poddaní návrhu na zrušenie ĽSNS:

5 Replies to “Rómske združenie podáva návrh na zrušenie Kotlebovej ĽSNS

  1. Cigáni odporúčam vám toto riešenie.Je to ostrov cca 30 kilometrov dlhý,miesta je tam kopec,vybavte si eurofondy a môžete si kúpiť.Bude na vás ako si to zariadite,čo budete pestovať ,chovať aby ste mali čo jesť,postavíte si domy aké sa vám páčia,nik tam na vás nebude nadávať,my vám nebudeme vadiť a môžete tam mať vlastnú politiku vo vlastnej zemi.

    Kľud pre všetkých.

    http://prntscr.com/o3ryww

  2. sanka dolu pred tymto autistom…rasovy zakon ma nasprtany prikladne a predpokladam,ze to je jedine,co pouziva ako odpoved na akukolvek otazku…ma plnu hubu prav,ale o povinnostiach nikde ani smrad…a ked uz tie prava tak ovlada,zabudol na take jedno male-pravo na pokojny zivot…na jednej strane vykrikuje,ze cigani sa nicoho nedopustili,na druhej ich o par sekund obhajuje,ze si chatrce postavili tam,lebo inde nemali kde…nuz asi nevie,ze medzi normalnymi ludmi to funguje tak,ze si kupim najskor pozemok,potom si vybavim stavebne povolenie a mozem stavat…a dokonca su z nasich vzornych spoluobcanov farmari,to je novina…dokonca na pode,ktora je presiaknuta jedmi a nic tam nevyrastie,ale oni aj tak sadia a sadia…no normalne si dam odber na tohto humoristu,ten vie pobavit lepsie ako Matovic s Kiskom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *