Spoločnosť

Rómska osada, kde prekračujete mŕtve psy, deti sa rodia z incestu a nevedia tam rozprávať

Na internete sa objavilo video z reportáže TV Markíza, kde redaktorka navštívila rómsku osadu v Sečovciach.

Táto rómska osada by mala byť výstrahou pre nás všetkých! Rodí sa tu najviac detí a žijú v katastrofálnych podmienkach!

Redaktorka hneď na začiatku upozorní na to, že všade naokolo sú mŕtve psy a musíte ich doslovne prekračovať.

Ďalšia otrasná správa je incest v osade. Miestny policajt tvrdí, že 80% všetkých detí sa narodí z incestu. Najviac vraj prichádzajú do styku starší bratia s mladšími sestrami alebo otcovia s ich dcérami. Následne sa rodia degenerované deti, ktoré majú ťažké duševné postihnutia.

Rómovia v osadách nevedia ani po slovensky či rómsky a daktorí majú problém vôbec rozprávať. Školy nenaštevujú a rodia za z incestu.

12 Replies to “Rómska osada, kde prekračujete mŕtve psy, deti sa rodia z incestu a nevedia tam rozprávať

  1. Áno mať rasistické poznámky, dávať správy len negativne to je také Slovenské. Ale reálne sa triezvymi a hlavne ľudskými očami pozrieť na situáciu to už nie.

    1. Nikto tu nema rasisticke poznamky. Kazdy normalne zmyslajuci clovek si nespravi 10 deti s bratom a otcom, alebo matkou a dcerou, hlavne ak zije v chudobe. Takze ano, je to jeden obrovsky hnus a cloveku sa pri pohlade na toto zverstvo chce grcat!

  2. Tak mi teraz povedzte ze kde sú naši veľa vážený ochranári? Keby bola dotácia na tieto zubozene zvieratá tak by sa tam preskakovali jeden druhého ale momentálne sú in vlci a medvede no nie čo tam po psoch…. Kde je zákon a poriadok kde je spravodlivosť…. naozaj mame demokraciu? a na každého rovnaký meter….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *