Rómska osada, kde prekračujete mŕtve psy, deti sa rodia z incestu a nevedia tam rozprávať - MAGAZÍN 1
Slovensko

Rómska osada, kde prekračujete mŕtve psy, deti sa rodia z incestu a nevedia tam rozprávať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavilo video z reportáže TV Markíza, kde redaktorka navštívila rómsku osadu v Sečovciach.

Táto rómska osada by mala byť výstrahou pre nás všetkých! Rodí sa tu najviac detí a žijú v katastrofálnych podmienkach!

Redaktorka hneď na začiatku upozorní na to, že všade naokolo sú mŕtve psy a musíte ich doslovne prekračovať.

Ďalšia otrasná správa je incest v osade. Miestny policajt tvrdí, že 80% všetkých detí sa narodí z incestu. Najviac vraj prichádzajú do styku starší bratia s mladšími sestrami alebo otcovia s ich dcérami. Následne sa rodia degenerované deti, ktoré majú ťažké duševné postihnutia.

Rómovia v osadách nevedia ani po slovensky či rómsky a daktorí majú problém vôbec rozprávať. Školy nenaštevujú a rodia za z incestu.

Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *