Rómovia sú pripravení ísť za Matoviča aj do ulíc „Matovič je kráľ!“

Aj keď sa v prieskumoch ukazuje, že súčasný premiér Igor Matovič stráca podporu, ešte stále existujú veľké skupiny ľudí, ktorí ho podporujú. Dôkazom toho sú aj skupiny, kde mu ľudia vyjadrujú svoju oporu a zastávajú si ho.

Skupina s názvom „Podpora Igora Matoviča“ má na facebooku cez 11-tisíc fanúšikov a svoju podporu mu tam vyjadrili aj Rómovia. Tí sú dokonca odhodlaní ísť za premiéra Matoviča aj do ulíc.

„Pán premiér nebojte sa Rómovia držia svami!!!“ stojí v príspevku, ktorý má v skupine veľkú obľubu. Pod príspevkom sa dokonca Rómovia podporujú v tom, že sú ochotní ísť aj do ulíc na jeho podporu. „pojdeme spolu, dohodnene sa. Aj odnuest podpisy prezidentke na odstupenie.“ píšu.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

V Nitre žena nemala čas a nemala rúško. Spacifikovali ju mestskí policajti a hrozí jej pokuta 1650€

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353