adplus-dvertising

Reportéra pri testovacom mieste úplne vyplo a ostal nehybne ležať v priamom prenose

Argentínsky reportér Carlos Ferrara vo štvrtok skolaboval počas živého vysielania správ na argentínskom kanáli 9. Ferrara nakrúcal reportáž pred testovacím strediskom v meste Buenos Aires, keď náhle omdlel.

Claudio Perez, moderátor stanice Channel 9, sa práve lúčil s Ferrarou, keď bolo počuť, ako reportér hovorí: „Prepáč, Claudio, prepáč.“ Cez Ferrarove mikrofóny bolo počuť ranu.

O niekoľko sekúnd neskôr sa kamera posunula doľava a odhalila Carlosa Ferraru ležiaceho na zemi, tvárou dole, s mikrofónom stále v ruke. Kameraman sa potom rýchlo odvrátil od strastiplnej scény a prenos bol prerušený.

Claudio Perez (vpravo) bol ohromený, keď uvidel svojho kolegu ležať tvárou k zemi.
Je počuť, ako Claudio hovorí: „Nie!“ a potom sa snaží od incidentu odísť.

„No, Carlos mal nejaké problémy. Určite sa mu budú venovať. Chystáme sa urobiť strih“

O niekoľko minút neskôr Claudio upresnil:

„V prvom rade chceme povedať, že čakáme na potvrdenie, že ošetrujú nášho kolegu Carlosa Ferrara, ktorý mal incident na testovacom mieste.“

Kanálu 9 sa neskôr podarilo potvrdiť, že Ferrara je stabilizovaný a na pozorovaní v nemocnici s dobrými životnými funkciami. V súčasnej dobe sa podrobuje kompletnému posúdeniu zdravotného stavu.

Ferrarova mdloba sa veľmi podobá náhlemu kolapsu brazílskeho televízneho moderátora Rafaela Silvu, ktorý utrpel srdcovú príhodu vo vysielaní iba týždeň po boosteri od Pfizeru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.