Remišová: Neočkovaný s covidom by si mal platiť liečbu sám - MAGAZÍN 1
Slovensko

Remišová: Neočkovaný s covidom by si mal platiť liečbu sám

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ministerka a vicepremiérka Veronika Remišová hlasovala ako jediná proti lockdownu. Nič podľa nej nerieši a len odsúva problém na neskôr. Jediným riešením je podľa nej očkovanie. Uviedla to v diskusnej relácii Na rovinu portálu Aktuality. 

Problém lockdownu podľa nej spočíva v tom, že ľudí nemotivuje k očkovaniu, keďže očkovaní nemajú žiadne výhody. „Nemôžete očkovaným hovoriť, že vakcína je sloboda a potom, keď sa správajú zodpovedne a dajú si pichnúť prvú, druhú a potom aj tretiu dávku, tak všetkých dáte do jedného vreca a hodíte ich cez palubu,“ priblížila. „Slovensko má jediný problém – máme najnižší počet zaočkovaných ľudí nad 55 rokov. Je irelevantné, koľko je pozitívnych – môže byť pozitívne celé Slovensko, ale ak nikto neskončí v nemocnici, môže to byť každému jedno.“

Priblížila, že pôvodné opatrenia, ktoré sa schválili v pondelok, obsahovali výhody pre očkovaných. Minister zdravotníctva bol však za tvrdý lockdown a nakoniec bol podľa nej schválený akýsi mačkopes. Uviedla, že minister zdravtníctva Vladimír Lengvarský podmieňoval prijatie niektorých opatrení svojou demisiou. Remišová kritizovala stranu SaS za to, že nepodporovala vyššiu finančnú motiváciu seniorov už skôr a ani teraz ju nepodporuje. „V očkovaní kategórie ľudí 55+ sa musí urobiť radikálne viac,“ povedala.

Remišová navrhuje ako riešenie celej pandemickej situácie zvýhodňovanie zaočkovaných, finančné motivovanie starších ľudí a následne povinné očkovanie ľudí nad 55 rokov spojené so sankciami za neuposlúchnutie. “Dnes máme pokuty pre rodičov, čo nedajú zaočkovať svoje dieťa, to je jedna možnosť. Iná možnosť je, že pokuta sa bude vynucovať ak sa človek dostane do nemocnice, lebo to je problém, nie to, že je chorý. Zatiaľ máme v zákone bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ale akonáhle sa dostane do nemocnice neočkovaní s covidom, zaplatí.”

7 Replies to “Remišová: Neočkovaný s covidom by si mal platiť liečbu sám

 1. Ty p… 😡 Nebudem si platiť zdravotnú ani nič iné! Sama sa daj si huby zaočkovať aby si netreoala kktiny. Teba stretnúť na ulici tak ťa oplujem. Prečo sa má dávať zdravý človek očkovať ty hus😡😡😡 neželám nikomu nič zle, ale teba prajem aby si ťa karma za toto našla

 2. jaroslav ma predbehol,na sto percent suhlasim s jeho prvov vetou.a tak to vypada, ked babkove tupelo sa dostane do vlady,ked niekto moze,opichajte ju 2-3kou

 3. Nemal by to byť problém aby si neočkovaní platili liečbu sami, len treba aby poisťovne vrátili ľuďom investované peniaze do poisťovní aj s úrokmi a ide sa na to.

  Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí! Ve Slovinsku probíhá očkování celkem 3 skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sériové imatrikulace! Číslo 1 označuje placebo a je určeno pro politiky, herce, novináře, a vybrané příjemce. Číslo 2 označuje lahvičky s ostrou vakcínou pro plebs. A lahvičky s číslem 3 obsahují údajně experimentální odnož RNA vakcíny na bázi onkologického ONC genu! Lékař vysvětlil, o co by mohlo jít. Vrchní sestra rezignovala poté, co byla svědkem očkovací selekce podle těchto skupin!

  Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
  Číslo 2 je klasická mRNA “vakcína”.
  Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny.
  Položím vám kontrolní otázku. Viděli jste za poslední rok, kdy se očkuje, že by zemřeli aktivně činní politici? Ne, nezemřeli. Zato ale zemřelo mnoho umělců, herců, zpěváků, fotbalistů, většina buď na srdeční zástavu, na mozkovou mrtvici, anebo na zápal plic. Ale ani jeden aktivní politik, poslanec, ne ne. Vakcíny tzv. nesednou jen lidem mimo vysokou politiku. A to by potom dávalo smysl, že se lahvičky dělí na 3 skupiny. A právě ta 3. skupina je nejděsivější.

 4. Veľmi rád. Stačí, ty fašistická čúza, keď nedovolíš, aby mi štát protizákonne bránil kúpiť si ivermectín.
  A čo bude s tými, čo budú mať nežiadúce účinky na vakcíny? Tí si tiež budú hradiť liečbu sami?

 5. Milá znalkyňa zákonov a medzinárodne uznávaná špecialistka na právo.
  Bezplatná starostlivosť nie je v nijakom zákone ale v Ústave !
  Tvoj mozgový potenciál Ti nedovolí chápať veci ako je šírenie vírusu.
  Človek má byť potrestaný za to, že príde do nemocnice. Super. Čo tak rovno ho šupnúť do spaľovne.
  Keď budú mať všeobecní lekári čím liečiť iste bude menej ľudí v nemocniciach!
  Koľko zaplatia očkovaní nakazení za pobyt v nemocnici? Veď tí nás stáli kopu peňazí za vakcíny.

 6. pitscha jedna vlastizradna. z lietadiel na nas prasite plucne nakazy. vase testy su nakazene a podvodne. a napichanci trusia okolo seba dychacie pliagy, no aj ebolu a HIV.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *