adplus-dvertising

Refresher uverejnil rozhovor so Satanistom: „Ježiš bol Satan. Podporujeme LGBTI“

Neoliberálny portál pre mladých Refresher, ktorý má na Slovensku najväčšiu fanúšikovskú základňu v tejto kategórii, opäť prerazil dno.

Portál prichádza s rozhovorom o Satanizme, kde hneď v úvode vysvetľuje, že Ježiš Kristus bol satanista, a ich hnutie podporuje homosexuálov.

Rozhovor robili s predsedom československého Satanistického hnutia, ktoré považuje rituály s lebkami a obetami za pasé. Naopak, podporujú LGBT komunity a legalizáciu marihuany.

Toto hnutie verí, že Satan neexistuje tak isto ako Boh, ale Satan je len akýsi symbol životnej sily.

„Máme celkom silnú komunitu matiek. Žien, ktorým je medzi 30 až 60 rokov a ktoré do komunity následne pozvali svoje vlastné deti.“ hovorí predseda Satanistického hnutia Jakub Jahl.

Predseda Satanovej komunity Jakub Jahl (Facebook)

Predseda hnutia sa ďalej snaží vysvetliť, že ich komunita neuctieva Satana ako takého, ale skôr prírodu, ľudí a podporujú napríklad drogy či LGBTI komunitu. To asi ale mohli vybrať aj iný názov nie? Alebo je to tak kvôli niečomu?

Satanova komunita podporuje aj Dúhové pochody a transexualitu

Satanizmus je asi jediné náboženstvo, ktoré od svojho založenia až do súčasnosti podporuje slobodnú sexualitu. Prakticky každé náboženstvo, ktoré dnes nájdeš, vo svojej histórii buď obmedzovalo, alebo stále potláča slobodnú sexualitu. A to nielen v oblasti orientácie, ale aj prvého sexu, sexu po svadbe, masturbácie a všetkých ďalších oblastí. A keď sa pozrieme na LaVeye a jeho originálnu Satanovu cirkev, tak to sú organizácie, ktoré bojujú za sexuálnu orientáciu od 60. rokov.

Transsexualita alebo androgynita je tiež jednou z pováh satanizmu. Keď sa pozrieme na Baphometovi, tak je to kozí muž, ktorý má ženské prsia a vztýčený penis. Aj raní satanisti prevádzali zmiešané sexuálne orgie. Konzervatívny pohľad na to, že je len muž a žena, je vlastne niečo hrozne zastaralého a prekonaného. Je dôležité podporovať povedomie o tom, že pohlavie, s ktorým sa narodíme, nie je niečo, čo nás pevne definuje.!“ dodáva v rozhovore pre Refresher líder Satanového hnutia.

Šéf tohto hnutia ďalej hovorí o tom, že satanizmus je pokrokový a Satan je symbolom búrenia sa proti božskej vláde. Vidia sa však ako náboženstvo, ktoré má symbolické sviatky a symbolickú postavu Antikrista.

V hnutí veria, že v dnešnej dobe by bol Ježiš Kristus aj Buddha otvorene Satanom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.