Rakúsko je na tom fakt zle! Ženy nosia islamské šatky, aby im dali migranti pokoj

Doktor a bývalý poslanec Marcus Franz tvrdí, že biele dievčatá v Rakúsku začali nosiť islamské šatky, aby zabránili obťažovaniu od moslimských migrantov v uliciach.

Počas vystúpenia pre televíziu OE24, Franz odhalil, že v oblastiach obývaných prevažne migrantmi, otcovi hovoria svojim dcéram, aby nosili hidžáb, aby zamaskovali skutočnosť, že nie sú moslimky.

“Porozprávajte sa o tom žien na ulici, opýtajte sa detí, hovorte s mladými dievčatami! Ja sám poznám otca, ktorý má dcéry, ktorým káže nosiť islamské šatky, aby neboli rozpoznané od Rakušaniek a mali tak pokoj, keď sa večer vracajú domov.” uviedol Franz.

“Mám s tým osobné skúsenosti, v 15. okrese (Viedeň), je to fakt,” dodal s tým, že ženy sa boja kvôli “neustálym agresiám” a že sú sexuálne obťažované moslimskými mužmi.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *