Zo sveta

Rakúsko je na tom fakt zle! Ženy nosia islamské šatky, aby im dali migranti pokoj

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Doktor a bývalý poslanec Marcus Franz tvrdí, že biele dievčatá v Rakúsku začali nosiť islamské šatky, aby zabránili obťažovaniu od moslimských migrantov v uliciach.

Počas vystúpenia pre televíziu OE24, Franz odhalil, že v oblastiach obývaných prevažne migrantmi, otcovi hovoria svojim dcéram, aby nosili hidžáb, aby zamaskovali skutočnosť, že nie sú moslimky.

„Porozprávajte sa o tom žien na ulici, opýtajte sa detí, hovorte s mladými dievčatami! Ja sám poznám otca, ktorý má dcéry, ktorým káže nosiť islamské šatky, aby neboli rozpoznané od Rakušaniek a mali tak pokoj, keď sa večer vracajú domov.“ uviedol Franz.

„Mám s tým osobné skúsenosti, v 15. okrese (Viedeň), je to fakt,“ dodal s tým, že ženy sa boja kvôli „neustálym agresiám“ a že sú sexuálne obťažované moslimskými mužmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *