Prokurátor Honz žiada zatknutie Kotlebu, ktorý daroval chudobným rodinám peniaze a dodal tieto slová - MAGAZÍN 1
Slovensko

Prokurátor Honz žiada zatknutie Kotlebu, ktorý daroval chudobným rodinám peniaze a dodal tieto slová

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Súd s Marianom Kotlebom, ktorý daroval tri šeky, každý v hodnote 1488€ sa presúva z piatku na 28. a 29. mája pre neúčasť Kotlebu, ktorý sa ospravedlnil pre pracovné povinnosti v Národnej rade Slovenskej republiky.

Prokurátor Tomáš Honz, ktorý robí všetko pre to, aby Marian Kotleba dostal za darovanie peňazí pre chudobné rodiny čo najvyšší teraz žiada súd, aby použil donucovanie prostriedky a predsedu ĽSNS zatkol a tak predviedol pred súd.

Kotlebovi obhajcovia však hovoria o tom, že predseda ĽSNS musí byť aktívny v parlamente, ktorý rieši krízovú situáciu pre pandémiu z koronavírusu.

“Pandémia fašizmu je tiež nebezpečná, nielen pandémia COVID-19,” reagoval prokurátor Honz. 

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *