Progresívec sa pustil do kotlebovcov: "V Európskej Únii, nikto nezomiera kvôli vojne!" Asi zabudol na teroristické útoky - MAGAZÍN 1
Komentáre

Progresívec sa pustil do kotlebovcov: “V Európskej Únii, nikto nezomiera kvôli vojne!” Asi zabudol na teroristické útoky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dominik Hatiar (Progresívne Slovensko), ktorý kandiduje do Európskeho parlamentu, o sebe tvrdí, že je šikovný mladý človek, ktorý chce zmeniť budúcnosť. Na svojej stránke informuje, že chce byť alternatívou pre voličov Mazureka. Hrdí sa skúsenosťami, ktoré získal v zahraničí na štúdiu, kde študoval aj francúzsky prezident Macron, skúsenosti nabrali aj v kabinete Európskej komisie alebo je vďačný, že sa pri Kiskovi naučil, ako sa robí hodnotová politika.

V jeho najnovšom videu hovorí o údajných klamstvách ĽSNS, o tom, že v EÚ sa žije krásne a môžeme byť za všetko vďačný. Napríklad za zateplené byty, autobusy, cesty, mosty a nové priateľstvá. No jednoducho, ako keby sme pred rokom 2004 žili v jaskyniach, nemali sme hromadnú dopravu, ľudia museli prebrodiť rieky, aby sa dostali na druhý breh a nemali sme priateľov a všetci sme boli sami.

Dominik hovorí o volebnom videu, kde kandidáti na poslancov ĽSNS do EP, kritizujú Európsku úniu, ukazujú narastajúci počet migrantov a moslimov v meste. Podľa Dominika, ktorý už bol evidentne všade na svete, Kotlebovci klamú a ukazujú len tú časť mesta, kde sa nachádza najväčšia časť Afričanov. Dominik tvrdí, že v tejto časti mesta žijú mladí Afričania, ktorí svoju kariéru ešte len začínajú.

Kandidát Progresívneho Slovenska vo videu hovorí o Európskej Únii, ako o úžasnej a skvelej únii, kde nikto nezomiera kvôli vojne. Zabudol však asi na stovky teroristických útokov, za ktorými stoja práve migranti, a veľa z nich sa odohralo práve v Belgicku. A práve o tomto hovoria Kotlebovci.

Mladý Dominik tak obhajuje EÚ a vytvára dojem, že, kým Slovensko nepatrilo do tohto celku, bolo tu všetko zlé a nedalo sa tu ani žiť. Mal by si však tento veľmi mladý človek uvedomiť a opýtať sa aj skôr narodených, ako sa im žilo predtým, než sme sa stali členom EÚ.

Dnes je síce Dominik rád, že môže vycestovať za prácou na západ len s občianskym preukazom, a tam umývať riady, alebo robiť iné podradné práce a bývať v jednej izbe s tromi ľuďmi. Ale niekedy mali všetci Slováci prácu doma a nemuseli odchádzať ďaleko do domova. Dnes si musí mladý človek vziať hypotéku na 40 rokov, aby býval v byte, ktorý postavili komunisti a tie byty boli vtedy buď zadarmo, alebo za malé peniaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *