Slovensko

Pročko sa predvádza v parlamente a ľudia mu píšu, nech začne robiť to čo má

Igor Matovič a jeho poslanec a bývalý komediant Jozef Pročko doniesli do parlamentu naozaj nízku úroveň. Po ošiaľoch Matoviča prevzal žezlo Pročko, ktorý mal škrtiť poslanca Smeru Ľuboša Blahu. Ten podáva na Pročka trestné oznámenie.

Pročko však tvrdí, že Blaha ho provokoval, nadával mu a dokonca mu mal urážať manželku. Tento tlak vraj Pročko neustál a Blahu napadol, mal ho škrtiť a lomcovať s ním, pri čom vraj všetko videl čašník.

Pročko okamžite natočil video, kde však vidieť, že je mierne vyvedený z miery a všimli si to aj jeho vlastní voliči, ktorí mu odkazujú, aby v týchto ťažkých časoch začal konečne robiť, to čo má, kedže ľudia sa boja o svoju existenciu.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *