Politika

Prichytený Matovič, ako si totálne vymyslel, čo povedal Mazurek o Rómoch (Video)

V politickej relácii na RTVS sa stretli Erik Tomáš a Igor Matovič.

Práve Matovič vyčítal Tomášovi, že jeho predseda obhajoval Mazureka, ktorý je pre neho rasista.

Matovič si však úplne vymyslel všetko, čo tvrdil, že povedal Milan Mazurek:

„…Mazurek povedal o všetkých Rómoch na Slovensku, že to je menej cenná rasa, ktorá v živote Slovensku ničím nepomohla.“ toto tvrdil Matovič v televízii, že sú slová Milana Mazureka. Nič také však nikdy nikde Mazurek nepovedal.

Odsúdený bol za úplne iné slová a Matovič ako vždy všetko nafúkol a zveličil, aby vyzeral zaujímavý.

V tomto videu si môžete presne pozrieť, čo si vymýšľal Matovič a čo povedal Milan Mazurek:

5 Replies to “Prichytený Matovič, ako si totálne vymyslel, čo povedal Mazurek o Rómoch (Video)

 1. Mne ,zase pripadá zbabelé a poĺutovania hodné to,že keď som o niečom presvedčený a som chlap,ktorý si stojí za slovom,tak sa neskrývam a nerobím zo seba debila.Ak sú fašisti presvedčení,že nebol holokaust a majú obrazy doma rozvešané po detských izbičkách,tak nech to narovinu povedia.To by bolo chlapské.Ak dávajú 1488€ niekomu,čo je jasný fašistický symbol,tak nech sa nekryjú,ako detí,keď sa v škôlke počúrajú a nech sa za to nehanbia.Ak sa nehanbia za zverstvá,keď naších dedov a babky,podotýkam slovenskej príslušnosti odvliekli do koncentračných táborov a im sa to páči,tak nech sa za tento hnusný postoj nehanbia,nech sa neskrývajú za cirkev,ak hlásajú nenávisť a smrť,lebo je to farizejstvo.Tak len toĺko.Skrývať sa a hanbiť sa povedať v čo som presvedčený je úbohé.Slováci,otvorte oči a nebuďte zadubenci,ktorí naletia každému.

  1. Debil, nabudúce si prečítaj aspoň nadpis ty debil! Debil neber drogy, lebo potom ty debil nie si schopný pochopiť ani len nadpis ty debil, kam potom ty debil dáš debilný príspevok mimo tému, ty debil!

  2. 1488 eur mal aj Lasica honorár v STV, tiež jasný fašistický symbol, tak nech sa prizná Lasica k fašizmu. Napíšte všetky čísla fašistické aby som niekedy neurobil chybu

 2. Hello. I have checked your magazin1.sk and i see you’ve got some duplicate content so probably
  it is the reason that you don’t rank high in google.
  But you can fix this issue fast. There is a tool that generates content like human, just search in google: miftolo’s
  tools

 3. Hmm it appears like your website ate my first comment (it was extremely long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote and say, I’m thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog blogger but I’m still new to everything. Do you have any helpful hints for beginner blog writers? I’d genuinely appreciate it.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *