Zo sveta

Predavač ho vybavil za sekundu: „Keď pľujete na zeleninu namiesto toho, aby ste boli v karanténe“ (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej sieti sa objavilo video muža, ktorý v obchode pľuje na zeleninu. Podla popisu autora má ísť o muža, ktorý v čase karantény pľuje na potraviny a predavač v predajni sa s ním teda nemazná!

“Keď pľujete na zeleninu namiesto toho, aby ste boli v karanténe,” napísal autor videa. S arogantným správaním sa miestny predavač vysporiadal veľmi rýchlo. Jedna rana a bolo po všetkom.

Aj keď na videu nevidíme rúška na ľuďoch, mohlo ísť o video natočené ešte v čase, kým takéto opatrenia ešte neboli prikázané.

Video zdieľalo skoro 200-tisíc ľudí a videlo takmer tri milióny ľudí, no nevieme s určitosťou overiť, či ide o video v čase pandémie. Nakoniec je to však dobrý príklad toho, že ľudia by takéto veci nemali robiť.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *