Slovensko

Pozrite ako ho ničia: Hygiena už prišla aj s Markízou do prevádzky „Máte mať zatvorené!“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ťažká doba prináša aj smutné príbehy. Majiteľ známej prevádzky v Trnave Hollywood Burger má opakované kontroly z hygieny, pretože má otvorené pre všetkých. Dnes ho však opäť navštívili.

Aktívna hygienička mu včera zavrela prevádzku a dnes prišla aj s televíznymi kamerami, aby okamžite prestal predávať. Ľudia súcitia s majiteľom „Jej sa to hovorí, keď má istý plat a on chudák čo? Čo má robiť? Celý život sa snažil, platil dane, aby bolo aj na jej výplatu a ona ho zavrie?“ píše jeden komentujúci.

Hygienička mu hovorí, že musí mať teraz za trest uzavretú 30 dní prevádzku a ľudia ďalej komentujú „Veď ho ničia v priamom prenose!“.

Majiteľ prevádzky totiž opakovane porušoval nariadenia a predával aj ľuďom, ktorí nemali očkovanie. On si to však vykladá po svojom a otvorené chce mať pre všetkých. Väčšina ľudí v diskusiách je však na jeho strane.

4 Replies to “Pozrite ako ho ničia: Hygiena už prišla aj s Markízou do prevádzky „Máte mať zatvorené!“

  1. Príde ten čas, kedy takéto a takíto, budú tým čo chceli nasádzať náhubky a zatvárať prevádzky večer potme aby ich nikto nevidel ťuķať na okno so slovami: prosím Vás, stiahnite to trestné oznámenie, nejako sa predsa dohodneme, mám malé deti/vnúčatá, veď sme všetci predsa ľudia, viete ja som vtedy musel/a inak by som mal/a problémy, veď sme vlastne všetci rovnakí, nedalo sa inak.
    NIE, NIESME ROVNAKÍ!

  2. P.ča hygienička sa cíti ponížene a urazene lebo predvčerom s ňou pán vytrel podlahu v prevádzke tak chudera nevie čo zo sebou a silou mocou chce ukázať že ona má na vrch.Špina tebe sa to vráti všetko.

  3. MENGELENGVERE priyebaný zelenogumový šašo choď pochodovať na buzerák ty zelený dement vôbec zdravotníctvu nerozumieš

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *