Pozor na to čo prezentuje transexuál Adam slovenskej mládeži! Pedofília je v poriadku? (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pozor na to čo prezentuje transexuál Adam slovenskej mládeži! Pedofília je v poriadku? (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

O transexuálovi Adamovi sme už písali pred pár týždňami, kedy sa obliekol do ženského erotického prádla, a v Bratislavskom obchode s potravinami sa prezentoval pred deťmi a opisoval sexuálne praktiky.

Prezentoval ho portál Refresher, ktorý sa riadi sloganom “hlas modernej generácie” a často podporuje neoliberálne ideológie, LGBT komunitu a prozápadné progresívne vnímanie sveta, ako má aj spomínaný transexuál Adam.

Treba upozorniť, že tento portál sa pýši veľkou návštevnosťou a často ho sledujú deti základných škol a práve takéto vnímanie sveta im ponúka pod svojim sloganom portál Refresher.

My sme sa ale pozreli na Adamov youtube kanál, kde si hovorí SLAYTIIINA a sleduje ho tam slovenská mládež. Na jeho poslednom vydanom videu, sa vyjadruje k rôznym témam a jedna z nich bola o vzťahu dvoch ľudí z Čiech. Mladý český párik bol trochu kontroverzný a vekový rozdiel dosť vysoký, hlavne keď si uvedomíme, že muž v tomto vzťahu mal 22 rokov a dievča len 13 rokov.

Transexuál Adam si ale myslí, že na tom nieje nič zlé a chápe to. Podla neho sú dnešné 13 ročné deti úplne iné a často rozumnejšie ako dnešní 30 roční ľudia. Je veľmi nebezpečné, ak takéto vnímanie prezentuje človek ako Adam a na jeho videá sa pozerajú 10tisíce mladých slovenských detí.

Ak si uvedomíme, že mladé dievčatá vo veku 11 až 13 rokov dajú na rady Adama a budú si myslieť, že je normálne sa stretávať s mužmi, ktorí majú o desiatky rokov viac, máme sa čoho obávať.

https://www.youtube.com/watch?v=XZKLOO_YPDQ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *