Zo sveta

Politik začal svoj prejav pozdravením všetkých 60 pohlaví. Trvalo mu to 3 minúty (Video)

Liberálna strana Zelených v Nemecku predložila návrh, ktorého cieľom je „Kampaň za prijatie rodovej a pohlavnej rôznorodosti a sebaurčenia a proti homo a transfóbii v Brandebursku“ a „Zabezpečenie rovnakých práv a spoločenskej rovnosti pre LGBTI komunitu“.

Steffen Königer z Alternatívy pre Nemecko (ADF) dal vtipným spôsobom najavo svoj nesúhlas so spomínaným návrhom.

Königer začal svoje vystúpenie na sneme oslovením „Vážené dámy, vážení páni …“, načo postupne oslovil šesťdesiat možných rodových identít, ktoré dnes ponúka Facebook. Iba tento otvárací pozdrav trval vyše tri minúty.

6 Replies to “Politik začal svoj prejav pozdravením všetkých 60 pohlaví. Trvalo mu to 3 minúty (Video)

  1. To je staré ako republika.
    Keď už to tu dávate (je to celkom vtipné a vystihujúce liberálnu tuposť), aspoň napíšte, kedy to vzniklo.

  2. Pán Boh-Stvoriteľ náš milovaný, sa musí náramne na tomto zabávať…
    Títo liberálni „sodomisti-gomoristi“ sa otvorene vysmievajú Jeho Veľkému Stvoriteľskému Plánu… Stvoriteľ stvoril 2 (slovom:dva !) princípy: mužský princíp – Yang a ženský princíp – Yin, ktoré sú prítomné všade, v celom Univerze… viď. Wikipédia.

  3. Je to celkom zábavné,skoro ako v cirkuse a aj by som sa zasmiala,keby to nebolo tak blízko nás a neboli by sme súčasť fašistickej európskej únie..

  4. Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed surfing around your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *