Polícia Českej republiky si uctila Lučanského viac ako tá naša. Pozrite si, čo napísali

Smrť bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského hýbe celým Slovenskom. Kým po smrti amerického černocha Georga Floyda sa na Slovensku vešali čierne vlajky a liberálni politici písali smutné správy na sociálnych sieťach, pri našom generálovi je to trochu iné.

Polícia Slovenskej republiky, ktorá spadá pod ministerstvo vnútra, ktorému šéfuje Roman Mikulec (OĽANO) na sociálnej sieti uverejnila len úplne jednoduchý status. „Policajný zbor vyjadruje rodine Milana Lučanského úprimnú sústrasť“ znelo v jednoduchom príspevku.

Manželka nebohého Lučanského je nešťastná aj z toho, že Matovičov minister ani len nevyvesil čiernu vlajku ako úctu k bývalému policajnému prezidentovi.

Pozreli sme sa aj na stránku českej polície, kde si uctili pamiatku Milana Lučanského o veľa viac.

„Policejní prezident genmjr. Jan Švejdar vyjadřuje soustrast rodině gen. Milana Lučanského.😔

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

“S velkým zármutkem jsem dnes přijal zprávu o smrti policejního exprezidenta Slovenska generála Milana Lučanského. Je mi to lidsky nesmírně líto a soucítím s jeho rodinou. Těšil jsem se na každé setkání s ním a nikdy jsem je nebral jako nutnou povinnost, ale spojení příjemného s užitečným. V profesním životě to není samozřejmostí a já jsem si toho vážil. Čest jeho památce!” uvádza česká polícia.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353