Policajti prišli narobiť poriadky s majiteľom krčmy! Keď ho brali, ľudia kričali „hanba!“ (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej sieti sa šíri video, kde policajná hliadky komunikuje s údajným majiteľom podniku a žiada ho, aby sa legitimoval. Ten to odmieta avšak tvrdí, že pôjde s policajtmi dobrovoľne.

Prečo hliadka prišla za údajným majiteľom podniku nevieme, pretože nevieme v akom čase bolo video nahrávané, ale podľa všetkého mohlo ísť o kontrolu, keďže krčmy a reštaurácie nesmú mať otvorené vnútorné priestory a dnes už ani vonkajšie terasy, a na videu je vidieť, ako si návštevníci krčmy nosia nápoja z vnútorných priestorov prevádzky.

Policajt niekoľkokrát vyzval muža, aby sa legitimoval, inak ho bude musieť predviesť na policajnú stanicu. Ten na opakované výzvy neuposlúchol a policajti ho zadržali. To sa však nepáčilo ľuďom okolo a kričali na policajtov slová ako hanba či gestapo.

Iní ľudia v diskusii pod videom si však myslia, že policajti urobili správne a nie sú tu na srandu. Podľa nich si nič iné nezaslúžil.