Policajti v Púchove nabehli na ihrisko a mamičky s deťmi nemali šancu: „Pekne to vyčistili!“ (Video)

Slovensko má najhoršie čísla na svete a tvrdý lockdown nezaberá, tak, ako by si vláda a odborníci predstavovali. Zakázané je už skoro všetko. Ľudia už nemôžu ísť ani do prírody mimo svoj okres. Zapáskované sú aj detské ihriská, aby sa tam nezdržiavali matky s deťmi. No tie majú problém (video na konci článku).

Deti sú stále doma a nemajú čo robiť. Ľudia sa snažia ísť aspoň von. Malé deti sa najlepšie zabavia na ihriskách, no na tie majú väčšinou zákaz vstupu. Na sociálnej sieti sa objavilo video z Púchova, kde mestská polícia prišla na jedno z ihrísk a po debate s mamičkami odtiaľ matky s deťmi odišli.

Ľudia to kritizujú a pýtajú sa, čo majú robiť celé tie dni. Niektorí však napísali aj podporu polícii „Konečne! Pekne to tam vyčistili!“

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353