Policajti v Bratislave obkľúčili mladíka, lebo mal len rúško. Nemal žiadnu šancu (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Policajti v Bratislave obkľúčili mladíka, lebo mal len rúško. Nemal žiadnu šancu (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Polícia dnes kontrolovala v teréne dodržiavanie protipandemických opatrení. Naživo vysielali, ako kontrolujú v hlavnom meste ľudí. Traja policajti a jeden oblečený ako vojak, dávali pozor na to, či ľudia nič neporušujú.

Dokonca si odchytili aj mladíka, pretože nemal respirátor ale len rúško. Podľa všetkého to bol cudzinec.

Dočasný policajný prezident Štefan Hamran včera informoval, že polícia za posledný týždeň zaznamenala vyše 800 porušení pandemických opatrení a skontrolovala vyše 33 000 občanov.

Špeciálna pracovná skupina pôsobiaca na Národnej kriminálnej agentúre (NAKA) monitoruje aj sociálne siete. Nenávistné prejavy napĺňajúce znaky trestného činu bude trestne stíhať. Informoval o tom na utorkovej tlačovej konferencii.

4 Replies to “Policajti v Bratislave obkľúčili mladíka, lebo mal len rúško. Nemal žiadnu šancu (Video)

  1. Srať všetky tie vaše nadnárodné obchody a hypermarkety.Toto už nieje o strachu o robotu,toto je už o osobnej hlúposti jedinca-policajta.

  2. Debilkovia sa zas predviedli…keby tam prišiel nejaký pigmentovaný a začal robiť bordel, tak by sa schovali jeden druhému do riti a potom by všetci spolu zdrhli na parkovisko zamknúť sa v aute. Žebráci vyjebaní, vymletí.

  3. To sú nejakí kinder policajti, covid-jugend úderníci. V blízkej budúcnosti po zlikvidovaní metlovičovej USA chátry sa s nimi treba vysporiadať podľa ich zásluh – buď na roky do basy ale radšej do baní dolovať uhlie. Tam si môžu svoju energiu vybiť do sýtosti.
    Fašistické covid besnenie skončí , na nešťastníka Matloviča bude cikať (mimo iného) cigán pán Baláž ale vy a ľudia, ktorých nezákonne buzerujete tu ostanú. Nebojíte sa? Potom neproste!

  4. stali na konci rady, ked boh rozdaval rozum. keby studovali, nasli by si normalne zamestnanie.
    zial, taka je ich gramotnost … a system viacej nepotrebuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *