Slovensko

Policajti sa fotili s Kotlebom a liberáli to nevedia predýchať: „U policajtov majú veľkú podporu!“ sťažujú sa

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Facebooková stránka „Prezident“ uverejnila fotografiu Mariana Kotlebu spolu s policajtmi v službe, ktorí sa s ním fotili. K fotke bol pridaný kriticky text.

„Máme tomu rozumieť tak, že to je začiatok „družby“ alebo „spolupráce“ Polície SR a ĽSNS ? Polícia tam pracuje alebo prišla na míting robiť si fotky s Marianom?“ kritizuje v popise stránka „Prezident“.

Keď sa však pozrieme na túto stránku z bližšia, zistíme, že v minulosti niesla názov „Budúci premiér Andrej Kiska“ alebo „Náš prezident Andrej Kiska“. Stránka neustále obhajuje Andreja Kisku a neoliberálna hodnoty a neustále útočí na Mariana Kotlebu primitívnymi výmyslami bez dôkazov, ako sme na to zvyknutí z iných médii.

Jedna z diskutujúcich píše: „Obávam sa, že to vôbec nie je začiatok. Podľa viacerých zdrojov majú Kotlebovci veľkú podporu u mnohých policajtov.“

Ak by sa ale odfotil Andrej Kiska s policajtmi, asi by to týmto liberálom nevadilo a ešte by podporili políciu. Ak sa však jedná o Mariana Kotlebu, okamžite útočia ako besné psy. Podobné praktiky mali fašisti alebo nacisti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *