Slovensko

Policajti nabehali do obchoďákov a kontrolujú, či si neočkovaní nekupujú šnúrky do topánok (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Od dnes vláda opäť rozdelila Slovákov a očkovaní sú tí, ktorí majú výhody. Aj keby máte čerství test či vysoké protilátky, nikoho to nezaujíma. Musíte byť očkovaný. To je jediná cesta, ako poslúchnuť a mať slobodu. To však vôbec nepresviedča väčšinu Slovákov a očkovanie je mizivé.

Polícia nabehla do obchodných centier a kontroluje, či sa tam nenachádzajú neočkovaní ľudia. Nesmú si totiž kúpiť ani len šnúrky do topánok.

„Polícia od dnes intenzívne kontroluje nové opatrenia v priestoroch, kde sa vyžaduje potvrdenie o očkovaní, alebo prekonaní ochorenia.“ informuje polícia.

„Áno spolu nás v autobuse je niekoľko očkovaných aj neočkovaných, ale do veľkého nákupného centra nesmieme. Logika žiadna…“ píše Viktória.

8 Replies to “Policajti nabehali do obchoďákov a kontrolujú, či si neočkovaní nekupujú šnúrky do topánok (Video)

  1. Šťastná to slovač,takto si hrkútať s predstaviteľmi zákona.Že by išlo o reputáciu pošramoteného mena? My však vieme,čoho sú slovenskí policajti razom schopní.

  2. V novej vyhláške je napísané „prekrytie dýchacích ciest“, pričom nie je špecifikované, čím… Vidí tam niekto príkaz používať respirátor? Prečo takmer všetci nosia respirátor….????

    1. Mna este pred dvoma mesiacmi vyhodili z predajne Telekomu v NMnV, lebo som mal rusko a nie respirator. Odmietli ma obsluzit lebo som bol v “ ciernom okrese“. Predtym som bol v Tescu, par dalsich predajniach aj v tych kde mozu len OTP. Ockovany nie som ani som nemal negativny test ani Covid neprekonal podla testov.Podal som staznost Telekomu v ktorej pozadujem uviest zakon, ktory mi nariaduje, ze musim mat respirator. Zakon je nadradeny Mikasovym vyhlaskam a nariadeniam, ako aj Lengvarskeho debilitam. Ziadna vyhlaska ani nariadenie nesmie byt postavene nad zakon a Ustavu SR, obzvlast pokial je z nimi v rozpore, co sa tyka ludskych prav a slobod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *