Zo sveta

Plné trhy v Nemecku nezastavil ani koronavírus a desaťtisíce nakazených! Ľudia úplne bez rúšok v uliciach! (Video)

Na sociálnej sieti sa objavilo video Češky, ktorá ho natočila v nemeckom hlavnom meste v Berlíne.

Sobotné trhy v Nemecku sú plné ľudí bez rúšok a ľudia si veselo nakupujú potraviny či iný tovar natlačení na sebe. V Nemecku je momentálne k 21.3.2020 viac ako 19 800 nakazených koronavírusom, no spoločnosť to ako keby neberie za dôležité. Zatiaľ čo u nás sú ulice úplne prázdne a máme len niečo cez 100 nakazených, berieme túto situáciu o niečo vážnejšie ako Nemecko.

10 Replies to “Plné trhy v Nemecku nezastavil ani koronavírus a desaťtisíce nakazených! Ľudia úplne bez rúšok v uliciach! (Video)

 1. Tak toto je už fakt na zamyslenie. Takto hlúpe správanie sa jedného vyspelého národa sa len tak nevidí. Zrejme si nezaslúžia nič iné. Komu nie to rady, to nieto pomoci.

 2. Nuž milí poslušný Slováci. Ak v Kanade, Nemecku, US, nenosia rúšky, a veselo sa bavia na uliciach, tak vedia niečo viac ako vy! Vedia, že celý cirkus s koronou je vymyslený globalistami na ekonomickú degradáciu hospodárstva EUtópie A čo, je tam zvýšená úmrtnosť? Mrtvoly sa váľajú po uliciach? NIE! Tento hoaxový cirkus je určený výlučne pre vás, Slováci, Madari, Poliaci ale hlavne Česi! Ved v Čechách pod pokutou je nariadené nosiť rúšky, a špehuje to Polície ČR! A ak momentálne nie sú na ulici policajti, tak ich bonznú okamžite „poctiví čeští gojímové“ ! Neskutočné, ako vás, východných otrokov elita cvičí na poslušnosť. .

  1. to myslíš vážne? Rád by som ťa videl poprechádzať sa po nemocnici kde leží niekoľko chorých s Koronou. Asi by rýchlo tvoja odvaha a rozum otočili.

 3. Nemecko malo k 19. marcu 12 327 prípadov nakazených a 28 úmrtí, Nemecko zaviedlo rozsiahle testovanie hneď po prepuknutí prvých prípadov, čím sa podarilo diagnostikovať oveľa väčšie množstvodomnení že im nič vážne nie je.
  Nuž vybavení sú, kedže sebecky zhabali objednané rúšky Slovensku aj Česku…
  Nemecký hyenizmus !
  No aj tak sme na tom lepšie, vďaka Pellegrínymu, v porovnaní s ostatnými štátmi !

 4. Jim nestačí,že si pod sebou řežou větev,oni na ní ještě sborem poskakují!Prostě skopové hlavy v plné parádě,všichni jdou sborem za tím prvním volem,bohužel.

 5. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was wondering what all is required to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very internet smart so I’m not 100 certain. Any recommendations or advice would be greatly appreciated. Kudos|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *