Slovensko

Pellegrini: Strana Hlas verejne vyzýva ľudí na očkovanie

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf opozičnej strany Hlas Peter Pellegrini v diskusnej relácii televízie JOJ Na Telo hovoril opäť pozitívne na tému očkovania. Divák sa opýtal Pellegriniho, kedy jeho strana verejne vyzve ľudí, aby sa dali očkovať.

Šéf Hlasu odpovedal, že to jeho strana verejne robí a očkovanie nikdy nespochybnili „A od začiatku odporúčame každému, aby sa rozhodol o ochrane svojho zdravia prostredníctvom očkovania.“ dodáva s tým, že očkovanie musí byť dobrovoľné.

Pellegrini ale sám stále nie je zaočkovaný, pretože ako tvrdí, koronavírus prekonal a spomína štúdie, ktoré hovoria, že tí, ktorí covid prekonali, majú dostatočne silné protilátky. Keby covid neprekonal, dal by sa zaočkovať.

2 Replies to “Pellegrini: Strana Hlas verejne vyzýva ľudí na očkovanie

  1. Ja si myslim ze vladnuca koalicia aj opozicia hraju len divadlo na ludi. Nic pozitivne sa nerobi pre obcanov ani pre Slovensko! Ludi nutia na vacciny aj ked sa vie ze viac skodia ako pomahaju. Ak chceme zmenu musime sa ich zbavit a sudit za vsetky podvody,skody a zivot!£

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *