Pápež František povedal deťom: "Migranti nám prinášajú bohatstvo. Ďakujme bohu za multikultúrnu spoločnosť" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Pápež František povedal deťom: “Migranti nám prinášajú bohatstvo. Ďakujme bohu za multikultúrnu spoločnosť”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pápež František naďalej obhajuje masové prisťahovalectvo a otvorené hranice a tak tvrdí deťom, že “migranti sú tí, ktorí nám vždy prinášajú bohatstvo”.

Podľa pápeža Františka je globalizácia odpoveďou na choroby spoločnosti. Migračná kríza mohla v posledných rokoch zpustošiť Európu, ale pápež tvrdí, že musíme ďakovať Bohu za “kontrast kultúr”.

“Migranti sú tí, ktorí nám vždy prinášajú bohatstvo. Samotná Európa bola vytvorená migrantmi! Barbari, Kelti …, “povedal vnímavým deťom. “To všetko prišlo zo severu a prinieslo s nimi ich kultúry. Európa týmto spôsobom rástla s kontrastom kultúr. “

“Ďakujme Bohu za mnohonárodnostnú a multikultúrnu spoločnosť,” povedal pápež publiku v škole San Carlu v Miláne. “Pretože dialóg medzi kultúrami, ľuďmi a národnosťami je bohatstvo”.

“Nesmieme sa báť vody života, tejto multinárodnosti, tohto multikulturalizmu,” povedal pápež František a dodal: “A tu sa dotknem chúlostivej témy: nebojte sa migrantov”.

Podľa denníka Breitbart sa zdalo, že pápež pokračoval v diskusii z minulého týždňa, v ktorej zaútočil na amerického prezidenta Donalda Trumpa za jeho navrhovaný hraničné múr.

Na otázku reportéra, čo si myslí o Trumpovom múre, pápež František varoval, že “stavitelia múrov, či už sú ostnaté alebo tehlové, sa stanú väzňami múrov, ktoré postavia. To je história. “

V rovnakom duchu, pápež povedal učiteľom a školákom, aby si dávali pozor na tých, ktorí stavajú múry.

“Dnes existuje pokušenie vytvoriť kultúru múrov, postaviť múry, steny v srdci, múry na zemi, aby sa zabránilo stretnutiu s inými kultúrami, s inými ľuďmi,” povedal pápež.

“A ktokoľvek vztýči múr, ktokoľvek postaví múr, skončí ako otrok vnútri múrov, ktoré postavil, bez obzorov. Pretože mu chýba táto odlišnosť. “

Je to však dávno od kedy bol pápež František pristihnutý v zdieľaní názorov globalistov. V minulom roku bol pristihnutý v rádiu, keď sa pokúšal odvrátiť svoje stádo od Ježiša Krista a povedal poslucháčom, že “Ježiš sa premenil na Satana”.

Tento kacírsky prejav pápeža Františka prichádza potom, čo v tomto roku zlomil storočia kresťanskej tradície, a povedal davu 33 000 katolíkov v Ríme, že “osobnému, priamemu, bezprostrednému vzťahu s Ježišom Kristom” je potrebné sa za každú cenu vyhnúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *