Zo sveta

Panebože! Pedofil sledoval malinké dievčatko ako maniak a nakoniec ju uniesol (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Otrasné zábery priniesla priemyselná kamera v kazachstanskom meste Almaty, kde vidíme pedofila, ktorý prenasleduje malé nevinné dievčatko. Len malé sedemročné dievčatko sa stalo obeťou pedofilného maniaka, ktorý ju prenasledoval do vchodu bytovky, kde ju chcel uniesť. To sa mu na malú chvíľu aj podarilo.

Pedofilný maniak si malé dievčatko vyhladilo na ulici ako svoju bezbrannú obeť. Sledoval ju a keď vošla do bytovky, rozhodol sa ju uniesť. Keď sa dievčatko rozbehlo a chcelo ujsť, maniak ju začal naháňať, aby ju uniesol a fyzicky premohol. Dievča vzal von a ubezpečil sa, že nemajú žiadnych svedkov. Podľa polície ju mal začať vyzliekať a dotýkať sa jej, píše Daily Mail.

Pri dievčatku však stálo šťastie a podarilo sa mu ujsť z rúk maniaka a zalarmovalo rodičov. Tí okamžite zavolali políciu. Páchateľa sa podarilo chytiť do desiatich minút. Polícia uviedla, že muž má trvalé bydlisko neďaleko miesta incidentu. Dievča si mal vyhliadnuť v supermarkete. Keď zistil, že je sama, začal ju sledovať. Voči mužovi začali trestné stíhanie. V prípade dokázania viny mu v Kazachstane hrozí až 15-ročné väzenie.