Zo sveta

Panebože! Blondínka nemala šancu! Pustili sa do nej a brutálne ju mlátili (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavuje čo raz viac videí, kde sú napádaní bieli jedinci. Tentokrát pridal nemecký užívateľ facebooku video, kde biele dievča dostáva rany od černošských mužov a žien.

Blondínka nemala šancu a vybláznili sa na nej úplne všetci. Viac informácii zisťujeme. Ďalšie video by malo byť z protestov Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží) kde tlupa napadla bieleho chlapca, ktorý to údajne neprežil.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *