Spoločnosť

“Padaj! Ti prij*bem! “Slovák našiel migrantov v kamióne. VIDEO lomcuje internet

Slovenský vodič kamiónu vo svojom vozidle odhalil migrantov. Video sa začalo hojne šíriť internetom a sú naň veľké ohlasy. “Čo robíš? Daj to naspäť, vypadni, do koko*a, alebo ťa s tým ujeb*m, “kričal Slovák na jedného z migrantov. Podľa jedného diskutujúceho by pre vodičov kamiónov mali byť zbrojný preukaz a zbraň štandardom pre výkon povolania. “Človek nikdy nevie, na akého debila natrafí,” dodal komentujúci. (Video na konci článku, pozor obsahuje vulgarizmy!)

Internetom sa v poslednej dobe začalo šíriť video slovenského vodiča kamiónu, ktorý vo svojom prívese objavil migrantov. Video tvorí veľké ohlasy. Pochádza z facebookovej stránky Amerika naser si 3.0. Na začiatku videa vodič vyliezol z kabíny a blížil sa k už odkrytému prívesu. “A ideme na potkany pojeba*é,” povedal na začiatok. Následne vstúpil do prívesu, kde bol náklad kamióna. Skrývali sa tu však aj migranti. “Tu majú batohy,” ukázal na batožinu. “Poďme!” Zakričal na jedného z utečencov a vyzval ho na opustenie kamiónu. “Pál do pi*e! Von! ” pokračoval a vyhadzoval batožinu utečencov zo svojho kamiónu na ceste.

Skupina migrantov vyliezajúce z kamiónu von

“Čo tu je?” nahneval sa vodič a pokračoval vo vyháňaní nepozvaných hostí. “Špiny čierne, vydrba*é,” nadával rasisticky. Následne sa traja migranti po verbálnom donútení vodiča vydali z kamiónu von. Išlo o dve ženy a jedného muža. Ten potom uvoľnil jednu priečku na kamióne tak, aby migrantka mohla jednoduchšie z kamiónu vyliezť. Tá sa však následne buchla do hlavy. To slovenský vodiča vytočilo. “Čo robíš? Daj to naspäť, vypadni do koko*a, alebo ťa s tým ujeb*m, “kričal Slovák na jedného migranta. Ten sa mu potom ospravedlnil sa slovami “sorry.” “Ja ti dám sorry, hej do pi*e,” odpovedal vodič.

Jeden z migrantov, ktorého vyhnal slovenský vodič kamiónu

“Kurvy vydrba*é,” odpľul si Slovák a pokračoval v prehliadke kamiónu. V ňom sa totiž skrýval ešte jeden migrant. “Hej! Guten Morgen !!! “reval na ukrývajúcich sa utečencov. “Padaj!” povedal k trom migrantom, ktorí sedeli na ceste pri kamióne, z ktorého práve vyliezli. Odpovedali, že OK. Medzitým z kamiónu vyskočil ďalší migrant, ktorý držal priečku, ktorú predtým odstránil. “Daj to sem, alebo ťa s tým prijeb*m po gebuli,” natiahol sa pre ňu Slovák. Načo bola priečka vodičom vrátená a ten ju pripevnil späť. “Kok*t vyjeba*ý …,” povedal. “Hej a ty čo? Potrebuješ pomoc? “Vypytoval sa skrývajúceho sa utečenca. “Ako si sa tam dostal, do pi*e?” povedal ešte kamionista a následne video skončilo.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *