Spoločnosť

„Padaj! Ti prij*bem! „Slovák našiel migrantov v kamióne. VIDEO lomcuje internet

Slovenský vodič kamiónu vo svojom vozidle odhalil migrantov. Video sa začalo hojne šíriť internetom a sú naň veľké ohlasy. „Čo robíš? Daj to naspäť, vypadni, do koko*a, alebo ťa s tým ujeb*m, „kričal Slovák na jedného z migrantov. Podľa jedného diskutujúceho by pre vodičov kamiónov mali byť zbrojný preukaz a zbraň štandardom pre výkon povolania. „Človek nikdy nevie, na akého debila natrafí,“ dodal komentujúci. (Video na konci článku, pozor obsahuje vulgarizmy!)

Internetom sa v poslednej dobe začalo šíriť video slovenského vodiča kamiónu, ktorý vo svojom prívese objavil migrantov. Video tvorí veľké ohlasy. Pochádza z facebookovej stránky Amerika naser si 3.0. Na začiatku videa vodič vyliezol z kabíny a blížil sa k už odkrytému prívesu. „A ideme na potkany pojeba*é,“ povedal na začiatok. Následne vstúpil do prívesu, kde bol náklad kamióna. Skrývali sa tu však aj migranti. „Tu majú batohy,“ ukázal na batožinu. „Poďme!“ Zakričal na jedného z utečencov a vyzval ho na opustenie kamiónu. „Pál do pi*e! Von! “ pokračoval a vyhadzoval batožinu utečencov zo svojho kamiónu na ceste.

Skupina migrantov vyliezajúce z kamiónu von

„Čo tu je?“ nahneval sa vodič a pokračoval vo vyháňaní nepozvaných hostí. „Špiny čierne, vydrba*é,“ nadával rasisticky. Následne sa traja migranti po verbálnom donútení vodiča vydali z kamiónu von. Išlo o dve ženy a jedného muža. Ten potom uvoľnil jednu priečku na kamióne tak, aby migrantka mohla jednoduchšie z kamiónu vyliezť. Tá sa však následne buchla do hlavy. To slovenský vodiča vytočilo. „Čo robíš? Daj to naspäť, vypadni do koko*a, alebo ťa s tým ujeb*m, „kričal Slovák na jedného migranta. Ten sa mu potom ospravedlnil sa slovami „sorry.“ „Ja ti dám sorry, hej do pi*e,“ odpovedal vodič.

Jeden z migrantov, ktorého vyhnal slovenský vodič kamiónu

„Kurvy vydrba*é,“ odpľul si Slovák a pokračoval v prehliadke kamiónu. V ňom sa totiž skrýval ešte jeden migrant. „Hej! Guten Morgen !!! „reval na ukrývajúcich sa utečencov. „Padaj!“ povedal k trom migrantom, ktorí sedeli na ceste pri kamióne, z ktorého práve vyliezli. Odpovedali, že OK. Medzitým z kamiónu vyskočil ďalší migrant, ktorý držal priečku, ktorú predtým odstránil. „Daj to sem, alebo ťa s tým prijeb*m po gebuli,“ natiahol sa pre ňu Slovák. Načo bola priečka vodičom vrátená a ten ju pripevnil späť. „Kok*t vyjeba*ý …,“ povedal. „Hej a ty čo? Potrebuješ pomoc? „Vypytoval sa skrývajúceho sa utečenca. „Ako si sa tam dostal, do pi*e?“ povedal ešte kamionista a následne video skončilo.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

6 Replies to “„Padaj! Ti prij*bem! „Slovák našiel migrantov v kamióne. VIDEO lomcuje internet

  1. Ved ked ich prevezie do anglicka tak mu hrozi basa a financna pokuta a migranti vysmiaty😂nech niekto potom nadava na kamionistov ze su rasisti..

  2. Video je z r.2018…..ale to je jedno. Ja by som na tie pláže, ktorými sem chodili, dal tie veterné mlyny z Rakúska nech ich odfukuje naspäť odkiaľ prišli 😀

      1. Pohana ich elektrika, su stratove. Ak myslime tie neekonomicke a skarede vrtule. Minimalne by ich prefackali, ak nic lepsie…

  3. cvarga smradlava hnusna, chlapik urobil presne to iste co by urobil kazdy normalny chlap. A to este riskoval, ze ho nejaky ten hajzel čierny zapichne, pretoze to je uplne bezmozgove…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *