Zo sveta

Owensová: „Black Lives Matter je marxistické hnutie prestrojené za rasové nepokoje“

„Black Lives Matter je marxistické hnutie prestrojené za rasové nepokoje,“ tvrdí Candace Owensová, ktorá varuje: „Bojujme teraz, alebo prehráme Ameriku s násilným komunizmom.“

„Títo zločinci dávajú ultimátum podnikom a školám: Urobte to tak, ako hovoríme, inak zhoríte,“ pokračovala Owensová.

V uplynulom týždni bolo u dvoch spoluzakladateľov Black Lives Matter odhalené napojenie na marxistické pozadie, čo pripisuje váhu tvrdeniam, že skupina je radikálne ľavicová organizácia trénovaná k narušeniu americkej spoločnosti a presadzovaniu modernej multikultúrnej rozmanitosti marxistickej ideológie.

Boli odhalené väzby spoluzakladateľa Black Lives Matter Opala Tometiho na komunistického diktátora Nicolasa Madura a spoluzakladateľ Patrisse Cullors priznal, že je „vyškoleným organizátorom“ a „vyškoleným marxistom“.

Vodca Black Lives Matter Hawk Newsome tiež zverejnil vo Fox News zlovestnú hrozbu a vyhlásil, že „Ak nám táto krajina nedá to, čo chceme, systém spálime a vymeníme.“

Podľa Candace Owensovej, liberálne médiá manipulujú s Afroameričanmi a „pokúšajú sa inšpirovať rasovú vojnu“ vo volebnom roku.

Owensová naliehala na svojich afroamerických krajanov, aby zastavili nepokoje a nekonali „ako trénovaný šimpanz zakaždým, keď médiá zverejnia nejaký príbeh“.

Owensová tiež uviedla, že Afroameričania sa môžu poučiť z príkladu škótskeho ľudu v 17. storočí.

„Škótsky ľud stál tvrdo za Angličanmi, čo sa týka všetkého. A David Hume inšpiroval, povzbudzoval a napádal škótskych ľudí tým, že povedal, že ak sa chceme dostať dopredu, musíme sa učiť anglicky, „povedala Owensová.

„Za niekoľko rokov, počas niekoľkých desiatok rokov, škótsky ľud predbehol Angličanov v strojárstve a vo vede. A stalo sa to preto, lebo sa vyzývali, aby boli lepší a nie horšie. Netvárili sa, že majú nejakým spôsobom zlomený jazyk, že rozbité rodiny sú symbolom toho, kým sú. A to je pre čiernu Ameriku tak jedinečné. „

Candace Amber Owensová (narodená 29. apríla 1989) je americká konzervatívna komentátorka a politická aktivistka. Stala sa známou vďaka jej podpore Trumpa a jej kritike hnutia Black Lives Matter a Demokratickej strany.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *